Elexia Tuzla Projesi Teslim Tarihi

Yeşil GYO tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Tuzla'da hayata geçirilen Elexia Tuzla projesi teslim tarihi ne zaman?

Elexia Tuzla Projesi Teslim Tarihi
27.07.2017 - Perşembe

Yeşil GYO tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Tuzla'da hayata geçirilen Elexia Tuzla projesi teslim tarihi ne zaman? İstanbul Tuzla'da gerek yatırım gerekse oturma amaçlı konut arayanların ilgisini çeken projeler başında gelen Elexia Tuzla projesi teslim tarihi de açıklandı.

17 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen dev projenin, Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. Deprem yönetmeliğine uygun alt yapısı güvenli ve teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşamın kapılarını aralayacak proje loksayonuyla da beğeni topluyor. Elexia Tuzla projesi, Tuzla'nın merkezinde metroya 100, hızlı tren istasyonuna 150 metre, hastane, belediye, kaymakamlık gibi kurumlara yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise sadece 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanan proje karma yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve termal SPA gibi alanların yer alacağı Elexia Tuzla projesinde 1+0'dan 3+1'e kadar konut tiplerinin yer alıyor.

Projenin detayları için TIKLAYIN
 

Fırsat Projeleri