Ege Perla'da Hayat 6 Eylül'de Başlıyor!

İzmir Körfezi’nin en güzel yerinde yükselen Ege Perla Alışveriş Merkezi, 6 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Ege Perla'da Hayat 6 Eylül'de Başlıyor!
04.09.2017 - Pazartesi

İzmir Körfezi’nin en güzel yerinde yükselen Ege Perla Alışveriş Merkezi, 6 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen yatırım, 490 milyon TL bedelle hayata geçirildi. Ege Perla AVM, 81.000 m2 alan üzerinde  ve  birbirinden seçkin 100’e yakın markasını misafirleri ile buluşturacak. Başarılı mimar Emre Arolat imzası  taşıyan Ege Perla’nın yönetimini ise Kanyon Yönetim üstlenmiş durumda.

Konut, ofis ve alışveriş merkezi ile İzmir’in ilk karma projesi olan Ege Perla, yalnızca alışveriş ihtiyacı için değil, misafirlerinin tüm sosyal ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlandı. Projenin her katında kendine özgü, farklı konseptiyle yer alan 100’e yakın yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapan Ege Perla, İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olmaya aday.

Ege Perla, İzmirlilerin Yeni Buluşma Mekanı!

Ege Perla, lezzetten, modaya, iyi yaşamdan, eğlenceye pek çok alanda İzmirlileri, kendini İzmirli hissedenleri ve İzmir’in büyüsünü bilenleri, bu keyfi paylaşmaya davet ediyor.Ege Perla AVM’de yer alam markalardan bazıları; Big Chefs, Hayal Kahvesi, JO Kohen’in işletmeciliğinde Kat2 sokak lezzetleri, Murano’s Italian Kitchen, Vakko Patisserie, Gap Kids, Koton, Mark&Spencer, Mavi, Mudo Concept&Collection, D&R, E- Bebek, Macfit ve  Paşabahçe.

Playtown, Play Zone ve Sports Cafe, 956 araç kapasiteli otoparkı, spor merkezi, sinema salonu ve kendine has tarzıyla misafirlerine keyifli zaman vaad ediyor. Ege Perla, yıllık 6.500.000 misafiri ağırlamaya hazırlanıyor. Öte yandan, Ege Perla tarafında oluşturulan 16.000 m2’lik kıyı kent parkı ile  1000 m2’lik çocuk oyun alanı İzmir halkının kullanımına açıldı. Ege Perla, 6 Eylül, Çarşamba günü itibariyle; moda, eğlence, iyi yaşam ve lezzet tutkunlarının yeni buluşma mekanı olmaya aday.

Fırsat Projeleri