Deluxia Park'ta Lansmana Özel Fiyatlar!

İstanbul Kartal'da Teknik Yapı imzasıyla yükselen Deluxia Park'ta lansmana özel fiyatlar başladı.

Deluxia Park'ta Lansmana Özel Fiyatlar!
03.12.2017 - Pazar

İstanbul Kartal'da Teknik Yapı imzasıyla yükselen Deluxia Park'ta lansmana özel fiyatlar başladı.

Teknik Yapı imzasıyla İstanbul Kartal'da inşa edilen Deluxia Park'ta, yılbaşına kadar lansmana özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, aidat giderlerini minimize etmek, faiz yükünü azaltmak ve yüksek prim potansiyeli sunabilmek için bu projeye özel çalışma yapıldığını ifade etti.

35 katlı 1 rezidans, 6’şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 bloktan oluşan Deluxia Park projesinin satış büyüklüğünün yaklaşık yarım milyar lira olacağı bilgisini paylaşan Umut Durbakayım, KDV hariç birim satış fiyatının 7 bin 700 lira seviyesinden başladığını söyledi.
 
Umut Durbakayım, Anadolu Yakası’nda Ataşehir ve Fikirtepe gibi finans merkezlerine alternatif arayışına girenlerin ulaşım avantajına sahip Kartal ve Maltepe’de yoğunlaştığına vurgu yaparken, "Sektörde dizginlenen fiyat artışını bu projemize yansıtmadık. Buna ek olarak yılbaşına kadar gerçekleşecek satışlarda KDV’yi de biz üstlendik. Ayrıca bazı vadelerde de faiz yükünü de sıfırladık. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda projenin kazandırma potansiyelinin ne kadar yüksek olduğu ortaya çıkıyor" dedi.

Fırsat Projeleri