Ceylan İnşaat Zer Kartal'ı Satışa Çıkarıyor!

Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer serisinden Zer Kartal,23 Eylül'de satışa çıkıyor. Projenin ön satış dönemi ise halen devam ediyor.

Ceylan İnşaat Zer Kartal'ı Satışa Çıkarıyor!
22.08.2017 - Salı

Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer serisinden Zer Kartal,23 Eylül'de satışa çıkıyor. Projenin ön satış dönemi ise halen devam ediyor. Birim fiyatının 4 bin 600 TL olarak belirlendiği Zer Kartal projesinde 320 konut bulunuyor.

İstanbul'un gelişen bölgesi Kartal'da Ceylan İnşaat imzasıyla yükselen ve ön satışı devam eden Zer Kartal, 27 Aylül'de satışa çıkıyor.

5 bloktan meydana gelen Zer Kartal projesi 11 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 320 adet konutun yer aldığı Zer Kartal projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 600 TL. 

90 AY 0 FAİZ İMKANI

30 ay içinde teslim edilmesi planlanan projenin satış kampanyasında yüzde 30 peşinatla 90 ay 0 faiz imkanıyla ya da banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor.

Ulaşım akslarının hemen yanı başında yükselen Zer Kartal projesi yüzde havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, sinema salonu, çocuk kulübü, spor kulübü, basketbol sahası, amfi tiyatro ve cafe gibi sosyal ayrıcalıklara da sahip.

Fırsat Projeleri