Bu Bölgeler Dar Gelirliye Çok Kazandırıyor

Orta gelir grubundaki vatandaşların en fazla kazandığı bölgeler belli oldu…

Bu Bölgeler Dar Gelirliye Çok Kazandırıyor
04.08.2017 - Cuma

Satış trafiği hızla yukarı tırmanan bölgeler arasındaki Pendik ve Tuzla ilçesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda dar ve orta gelirlilere en fazla kazandıran bölgeler oldu.
İnşaat firmalarının henüz uygun fiyatlarla konut üretildiği ve yatırımcısına en çok kazandıran ilçelerden olan Pendik ve Tuzla ilçeleri yatırımcısı içi yüksek prim vaat ediyor.


Dar ve orta gelirli Pendik ve Tuzla’ya Yatırım Yapmalı

 


Dar ve orta gelirlinin önümüzdeki 5 yılda Pendik ve Tuzla’da yapacakları konut yatırımından çok kazanacaklarını belirten Proje İdea Anadolu Yakası Gayrimenkul Uzmanı Erdi Elkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü; 


“Haziran ayı konut satışları ve yılın ilk yar konut satış performasına baktığımızda, Pendik ve Tuzla ilçelerinin konut satış performası Anadolu Yakasında ilk 5 içerisinde yer alıyor. Merkez ilçelerden dışa doğru yaşanan şehirleşme, ve dolaylı olarak fiyat kademesi, Pendik ve sonrasında Tuzla için, orta gelirliye hitap edecek oranlara ulaşıyor. Bölgedeki inşaat yoğunluğu ve müteahhit ilgini de göz önüne aldığımızda, Pendik ve Tuzla’nın önümüzdeki yıllarda, merkez ilçelere göre daha net kazanç sağlayacağı aşikar.” 
 

Fırsat Projeleri