Brooklyn Dream Projesinde Kaçırılmaz Fırsat

Brooklyn Dream projesinde konut alıcılarına 16 bin Euro’dan başlayan peşinatlarla 36 ay faizsiz vade avantajı sunuluyor...

Brooklyn Dream Projesinde Kaçırılmaz Fırsat
28.08.2017 - Pazartesi

Pana Yapı’nın Fikirtepe’de hayata geçirdiği Brooklyn Dream projesinde konut alıcılarına 16 bin Euro’dan başlayan peşinatlarla 36 ay faizsiz vade avantajı sunuluyor. 

Konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını açan edilen Brooklyn Dream konut projesi Pana Yapı tarafından Kadıköy’ün Fikirtepe bölgesinde hayata geçiriliyor. 23 katlı 2 bloktan meydana gelen proje, 13 bin metrekarelik bir inşaat alanına yayılıyor.


Brooklyn Dream Projesi Tanıtım Filmi


Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Brooklyn Dream projesinde toplam 650 daire ve dairelerin yanı sıra 35 adet de ticari birim bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana gelen projedeki konutların alanları 60 metrekare ile 220 metrekare arasında değişim gösteriyor.


16 Bin Euro Peşinat, 36 Ay 0 Faiz


Ev almak isteyenlere kaçırılmaz bir fırsatın sunulduğu Brooklyn Dream projesinde 16 bin Euro peşinat ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca 36 ay boyunca faizsiz vadelendirme olanağı da sunuluyor. Projede konut sahiplerinin konforu için tüm ayrıntılar düşünülüyor. Projede yoga ve pilates, müzik stüdyosu, playstation odası, sauna, fitness, bowling salonu, çocuk oyun alanları ve spor alanları bulunuyor.


Brooklyn Dream Projesi Nerede?


Daire teslimlerinin 2019 yılında yapılmasının planlandığı Brooklyn Dream projesi İstanbul’un gözde bölgelerinden Kadıköy’ün Fikirtepe mevkiinde hayata geçiriliyor. Brooklyn Dream adres bilgilerini, Yumurtacı Abdi Bey Cad. Barış Sok. Fikirtepe-Kadıköy /İstanbul olarak belirtmek mümkün.
 

Fırsat Projeleri