Baysu Yapı İnşaat Dekorasyon Elektrik Ve Ticaret Ltd. Şti. Kuruldu

Baysu Yapı İnşaat Dekorasyon Elektrik Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile 08.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Baysu Yapı İnşaat Dekorasyon Elektrik Ve Ticaret Ltd. Şti. Kuruldu
08.08.2017 - Salı

Baysu Yapı İnşaat Dekorasyon Elektrik Ve Ticaret Ltd. Şti. "Her türlü inşaat taahhüt isleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük......ve ana sözleşmesinde yazılı işler." konularında faaliyet gösterecek.

Baysu Yapı İnşaat Dekorasyon Elektrik Ve Ticaret Limited Şirketi, Gürsel Mah. Kağıthane Cad. N.14/6 Kağıthane adresinde faaliyet gösterecek. 

Fırsat Projeleri