Babacan Holding, Ticari Birimlerinde Ön Talep Topluyor

Babacan Holding, projelerinde yer alan tüm ticari üniteleri için 22 Eylül- 12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak.

Babacan Holding, Ticari Birimlerinde Ön Talep Topluyor
22.09.2017 - Cuma

Lansman öncesi fırsat sunan Babacan Holding, dört projesindeki ticari birimler için ön talep alacak.

İnşaat sektörün başarılı isimlerinden Babacan Holding, projelerinde yer alan ticari üniteler için ön talep toplanmaya başladı. Babacan Holding tarafından hayata geçirilen ‘Babacan Premium’, ‘Babacan Port Royal’, ‘Babacan Palace’ ve ‘Crown Deluxe’ projelerinde toplam 100 adet ticari ünite yer alıyor. 

Çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat sektöründe bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, ön talepleri 22 Eylül- 12 Ekim tarihleri arasında alacak. Firma böylece yatırımcılara büyük bir ticaret teşviği sağlamış olacak.

Yüksek Prim Avantajı

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, yoğun talep nedeniyle ticari üniteleri satışa çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı.
Mehmet Babacan, “Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ Yeşilköy Atatürk Havalimanın karşısında yükselen ‘Babacan Port Royal’, Bahçeşehir Esenkent’te yer alan ‘Crown Deluxe’ projelerimizde toplam 100 adet ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibariyle her geçen gün daha da değerleniyor. Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviği sağlıyoruz. Ticari ünitelerimizin lansmanı öncesinde ön talep toplamaya başladık. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimiz ticari ünitelerimizde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için bu fırsatı kaçırmamalı” şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri