Almira Residence Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Almira Residence projesi, Altun yapı güvencesi ve tecrübesiyle İstanbul'un gerek altyapı gerekse üst yapı olarak adından söz ettiren ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Almira Residence fiyat listesi ve teslim tarihi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Almira Residence Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
12.07.2018 - Perşembe

Tecrübeli ve profesyonel ekibiyle kaliteli konut projelerine imza atan Altun Yapı, Beylikdüzü konut projeleri içinde adından söz ettirecek bir projeye imza attı. 7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde Almira Residence adıyla yükselen yapı, estetik mimarisi ile bölgenin şehirleşme dokusuna da uygun projelendirildi. Ferah yaşam alanlarının oluşturulduğu iç peyzajıyla da beğeni toplayan Almira Residence projesi güvenli bir yaşamın kapısını aralıyor. 

ALMİRA RESIDENCE NEREDE?

İstanbul'un en önemli ulaşım aracı olan metrobüse sadece 250 metrelik mesafede yükselen Almira Residence Beylikdüzü projesi, ev sahiplerine ulaşım noktasında büyük kolaylık sağlıyor. Eğlence mekanlarından büyük alışveriş merkezlerine eğitim kurumlarından sağlık kurumlarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya yakın bir konumda hayat bulan Almira Residence projesi, konumuyla beğeni topluyor.

ALMİRA RESIDENCE KAT PLANI

Konutların yanı sıra 18 adet ticari ünitenin de yer aldığı Almira Residence projesi, büyüklükleri 69 ila 160 metrekare arasında değişen stüdyo 1+0, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilmiş toplam 360 konuttan oluşuyor. Almira Residence Beylikdüzü projesinde 1+0 daireler 59 metrekare, 1+1 daireler 69 ila 79 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 160 metrekare, 3+1 daireler ise 123 ila 160 metrekare arasında büyüklükte dizayn edildi.

ALMİRA RESIDENCE PROJE ÖZELLİKLERİ

Su deposu, yalıtım sistemi ve ısı ölçer standart özellikleri, yapı denetimi yapılmış, deprem yönetmeliğine uygun altyapısı gibi güvenlik özellikleriyle de ön plana çıkan Almira Residence, ileri inşaat teknolojisi ile inşa edildi. Her blokta rezidans hizmetinin yer alacağı projede daireler de yüksek kalite standartlarında tasarlandı.

ALMİRA RESIDENCE YAKIN ÇEVRE

Almira Residence projesinin yakın çevresinde Beylikduzu Ozel Kolon Hastanesi, Beylikdüzü Medilife Hastanesi, Özel Medilife Hastanesi, Beylikdüzü Kolan Hospital, Medicana International, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Mediplus Tıp Merkezi, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Dünyagöz gibi sağlık kurumları, Özel Eğitim Bilimleri Temel Lisesi, Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Recep Güngör Anadolu Lisesi, Akademi Koleji, Mektebim Okulları gibi eğitim kurumları, Perlavista AVM, Marmara Park, Beylikdüzü Migros AVM, Beylicium, Bauhaus, Carefour ve Marka City gibi önemli alışveriş merkezleri yer alıyor. 

ALMİRA RESIDENCE SOSYAL DONATILAR

Projenin sosyal donatıları arasında ise kapalı yüzme havuzu, bilardo, dart gibi oyunların yer aldığı oyun alanları, çocuk oyun alanları, spor kulübü, SPA, Sauna ve Türk hamamı, teras cafe, lobby ve resepsiyon da bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Almira Residence

İSTANBUL / ESENYURT

Almira Residence

Almira Residence

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası