DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Almira Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Almira Residence

Almira Residence

Altun Yapı 
İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
Almira Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Almira Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Almira Residence Beylikdüzü, bölgenin mimari dokusuna uygun, ferah yaşam alanlarından meydana geliyor. 

Yerleşim planı birbirine engel olmayacak şekilde tasarlanan 3 blok halinde inşa edilen Almira Residence projesi, mutlu ve güvenli bir yaşamın yeni adresi olarak beğeni topluyor. 

Almira Residence Kat Planı

7 dönüm arsa alanı üzerinde hayat bulan Almira Residence Beylikdüzü, aynı zamanda bünyesinde 18 adet ticari ünite de bulunduruyor. Almira Residence projesinde büyüklükleri 69 ila 160 metrekare arasında değişen stüdyo 1+0, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilmiş toplam 360 konut yer alıyor. Projede 1+0 daireler 59 metrekare, 1+1 daireler 69 ila 79 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 160 metrekare, 3+1 daireler ise 123 ila 160 metrekare arasında büyüklükte tasarlandı.

Almira Residence Nerede?

Almira Residence Beylikdüzü'nde metrobüse 250 metre mesafede ulaşımı kolay bir noktada yer alıyor. Büyük alışveriş merkezlerinin yanı başında, eğlence mekânları, restoranlar, hastaneler, eğitim kurumları gibi ihtiyaç duyulacak her yere yakın konumda yükselen Almira Residence projesi, ev sahiplerine ulaşımda büyük artılar sağlıyor.

Almira Residence Yakın Çevre

Almira Residence projesi yakın çevresinde Beylikduzu Ozel Kolon Hastanesi, Beylikdüzü Medilife Hastanesi, Özel Medilife Hastanesi, Beylikdüzü Kolan Hospital, Medicana International, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Mediplus Tıp Merkezi, Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Dünyagöz,  Kolan Tip Merkezi Esenyurt, Medi Life Hospital, Bir İnci Göz Hastanesi gibi sağlık kurumları yer alıyor.

Almira Residence Beylikdüzü projisine yakın AVM'ler arasında ise Perlavista AVM, Marmara Park, Beylikdüzü Migros AVM, Beylicium, Bauhaus, Carefour ve Marka City gibi alışveriş merkezleri bulunuyor.

Projeye yakın eğitim kurumları arasında ise Özel Eğitim Bilimleri Temel Lisesi, Beylikdüzü Kültür Özel Lisesi, Recep Güngör Anadolu Lisesi, Akademi Koleji, Mektebim Okulları yer alıyor.

Almira Residence Sosyal Donatılar

Almira Residence projesi her bloğunda housekeepingden valeye tam bir rezidans hizmeti sunuluyor. Projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, bilardo, dart gibi oyunların yer aldığı oyun alanları, çocuk oyun alanları, spor kulübü, SPA, Sauna ve Türk hamamı, teras cafe, lobby ve resepsiyon da bulunuyor.

Almira Residence Teslim Tarihi

Almira Residence projesi, su deposu, yalıtım sistemi ve ısı ölçer gibi standart özelliklerinin yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile de güvenli bir yaşam oluşturuyor. İleri inşaat teknolojisi ile hayata geçirilen projede her blokta rezidans hizmeti de sunuluyor. 18 adet ticari birimin de yer aldığı Almira Residence projesi yüksek kalite standartlarında inşa ediliyor.  Almira Residence projesi hemen teslim projeler içinde yer alıyor.

Almira Residence Nerede?

Projenin HABERLERİ

Almira Residence Fiyatları ve Teslim Tarihi

Almira Residence Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Almira Residence Konforunuz İçin Her Şeyi Barındırıyor

Fırsat Projeleri

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Sadece Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Mavera Villa'da %20 İndirim Fırsatı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

İstanbul'da Yılın Son Fırsatı!

İstanbul'da Yılın Son Fırsatı!

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin!

Ev Hayalinizi Değil Ödemenizi 1 Yıl Erteleyin!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...