3S Firuze Konakları'nın Dükkanları Ön Satışta

Avcılar Firuzköy bölgesinde yükselen 3S Firuze Konakları’nın ticari birimleri ön talebe açılıyor.

3S Firuze Konakları'nın Dükkanları Ön Satışta
01.11.2017 - Çarşamba

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları’nın ilk cadde dükkanları ön talep fırsatları ile satışta.

İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan 3S Firuze Konakları projesinin ilk cadde dükkanları ön talep fırsatları ve erken teslim avantajıyla görücüye çıkıyor. 50 m2 ile 850 m2 arasında değişen büyüklüklerde 45 cadde dükkânı bulunan 3S Firuze Konakları’nda, ön talep dönemine özel cazip fırsatlar sunuluyor.

2018 Sonunda Teslim

Bölgenin en büyük projesi olma özelliği ve İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne yakınlığıyla öne çıkan projede ön talep dönemine özel fırsatlar sunuluyor. 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan 3S Firuze Konakları, İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük proje olma özelliği taşıyor. 

Bölgenin En Büyük Projesi

3S Firuze Konakları, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla Avcılar Firuzköy bölgesinin en özel ve en iddialı projelerinden biri. İnşaatının yüzde 70’i şimdiden tamamlanan 3S Firuze Konakları’nın daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi.

Değeri Yüzde 40 Artacak

Avcılar’da içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Projede yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

Fırsat Projeleri

3S Firuze Konakları

İSTANBUL / AVCILAR

3S Firuze Konakları

3S Firuze Konakları

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!