3S Firuze Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
3S Firuze Konakları

3S Firuze Konakları

İSTANBUL / AVCILAR
Projede Fırsat
3S Firuze Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
3S Firuze Konakları kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

3S Firuze Konakları PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un doğusunda Küçükçekmece gölü, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrili ilçesi Avcılar'da 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım AŞ tarafından hayata geçirilen 3S Firuze Konakları, 28 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Büyüklükleri henüz açıklanmayan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 523 konut ve 45 adet ticari üniteden oluşan 3S Firuze Konakları, Balkonlu mimarisi, 3,50 metre brüt kat yüksekliği, yere kadar uzanan pencereleri, geniş salonu, şık mutfak ve oda planlarıyla nefes alan, huzurlu bir yaşam ortamı sağlıyor. Projede, ortak kat bahçeleri ise muhteşem göl manzarasını gözler önüne seriyor.

Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkanı vaat ediyor. Önemli bir lokasyonda konumlanan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli noktalara yakınlığıyla merkezi bir yerde bulunuyor. 3S Firuze Konakları’ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde yükseliyor.

2019'un son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan projede teknik donatıların yanı sıra sosyal donatı alanlarının da yer alması bekleniyor.

3S Firuze Konakları Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

3S Kale Holdin, Divriği Cumhuriyet Meydanı’nı Yeniledi!

3S Firuze Konakları’nın Dükkanları Ön Satışta

Firuze Konakları Fiyatları!

3S Firuze Konakları'ndan Cazip Ödeme Fırsatları!

3S Firuze Konakları’nda Faiz Yok!