3S Firuze Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
3S Firuze Konakları

3S Firuze Konakları

İSTANBUL / AVCILAR
Projede Fırsat
3S Firuze Konakları Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

3S Firuze Konakları PROJE ÖZELLİKLERİ

3S Firuze Konakları projesi, İstanbul'un gelişen ve değişen bölgesi Avcılar'da 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım AŞ tarafından hayata geçiriliyor.

3S Firuze Konakları, 28 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 73 ila 200 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edilmiş 523 konuttan meydana gelen 3S Firuze Konakları projesi, bünyesinde ayrıca 45 adet de ticari ünite barındırıyor. 

Özgün ve estetik mimarisi ile ön plana çıkan 3S Firuze Konakları, 3.5 metre kat yüksekliğiyle de ferah yaşam alanları sunuyor. Tavandan yere kadar uzanan pencerelerinin yanı sıra geniş salon ve şık mutfakları ile konforlu iç tasarımlarıyla beğeni toplayan 3S Firuze Konakları, muhteşem göl manzarasıyla da dikkat çekiyor. 3S Firuze Konakları projesinde  1+1 daireler 68 ila 73 metrekare, 2+1 daireler 115 ila 156 metrekare, 3+1 daireler 109 ila 200 metrekare büyüklüğe sahip.

3S FİRUZE KONAKLARI YAKIN ÇEVRE

2018 Eylül'de teslim edilmesi planlanan proje yatay mimari konsepti ve geniş peyzaj alanıyla mahalle kültürünü yeniden tanımlıyor. Yüzde 40 prim yapması beklenen 3S Firuze Konakları, eşsiz lokasyonuyla da ön plana çıkıyor. 3 bloktan oluşan 3S Firuze Konakları projesi, E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosuna ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje ayrıca Avcılar Sahile ve Avcılar Sosyal Tesislere 1 kilometre, Özel Hastane ve devlet kurumlarına dakikalar mesafesinde konumlanıyor. 

3S FİRUZE KONAKLARI BİNA ÖZELLİKLERİ

3S Firuze Konakları bina özellikleri arasında su deposu, hidrofor, asansör ve jeneratör, konut özellikleri arasında ise merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer ve ebeveyn banyosu da bulunuyor. 
Proje ayrıca deprem yönetmeliğine uygun altyapısı ile de güvenli bir yaşam vaat ediyor. 

3S FİRUZE KONAKLARI SOSYAL AYRICALIKLARI

Teknik donatılarıyla konforlu bir yaşamın kapısını aralayan 3S Firuze Konakları sosyal donatıları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, açık/kapalı otoparklar, bilardo, masa tenisi, süs havuzu, futbol/basketbol sahaları, fitnes merkezi, sauna, güvenlik ve kameralı güvenlik ile araç şarj istasyonu da yer alıyor.

3S Firuze Konakları Nerede?

Projenin HABERLERİ

3S Kale Holdin, Divriği Cumhuriyet Meydanı’nı Yeniledi!

3S Firuze Konakları’nın Dükkanları Ön Satışta

Firuze Konakları Fiyatları!

3S Firuze Konakları'ndan Cazip Ödeme Fırsatları!

3S Firuze Konakları’nda Faiz Yok!

3S Firuze Konakları İndirim Kampanyasına Katıldı