3. İstanbul Grand Rezidans'ta Satışlar Başladı

Avrupa Yakası'nın en büyük projelerinden olan 3. İstanbul Grand Rezidans'ta satışlar başladı.

3. İstanbul Grand Rezidans'ta Satışlar Başladı
28.09.2017 - Perşembe

Avrupa Yakası'nın en büyük projelerinden olan 3. İstanbul Grand Rezidans'ta satışlar başladı. 

ASAF İş Ortaklığı; Alzamil, Fuzul Yapı, Adese, Seha Yapı İş Birliği Başakşehir Belediyesi garantisiyle inşa edilen 3. İstanbul projesi lansmanını gerçekleştirdi. Avrupa Yakası'nın en büyük projelerinden biri olan 3. İstanbul "Grand Rezidans" etabında satışlar başladı. Lansmana özel fiyatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleri yatırımcılara sunuluyor.

Geniş ailelere özel olarak tasarlanan 3. İstanbul'da 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Lüks ve konforun bir arada sunulduğu projede zengin sosyal donatılara da yer verildi. Kadınlar ve erkekler için bağımsız olarak ayrı ayrı tasarlanacak 3 sosyal tesis bulunmaktadır. Yürüyüş Parkuru, Hobi Atölyesi, Çocuk Oyun Alanları, Yüzme Havuzu, SPA ve Spor Alanları yatırımcılara keyifli anlar yaşatarak dinlenemelerini sağlar. 

MERKEZİ KONUM 

Avrupa yakasının yükselen yıldızı Başakşehir ilçesine bağlı bölgede hayata geçirilecek olan 3. İstanbul projesi konumuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. İş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda olan Grand Residans Atatürk Havalimanı ve 3. havalimanının tam ortasında, metro durağına 2 dakika, TEM Otoyoluna 5 dakika, E-5'e 12 dakika, Üçüncü Havalimanı'na 12 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika, 3. Köprü'ye 20 dakika mesafede yer alıyor. 

Kişiye özel ödeme seçenekleri ve lansman ayrıcalıklarının sunulduğu projede konutlar 299 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.