216 Koru Plus'tan 20 Daireye Özel Büyük Fırsat!

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, satışa çıkardıkları 216 Koru Plus projesinin ayrıntılarını anlattı.

216 Koru Plus'tan 20 Daireye Özel Büyük Fırsat!
07.12.2017 - Perşembe

216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, düzenledikleri basın lasmanı ile satışa sunduklarıı 216 Koru Plus projesinin detaylarını aktardı.

216 Koru Plus projesinin ayrışan özellikleri hakkında bilgi veren 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, şöyle konuştu: “Projemizin en önemli farkı ormana komşu oluşu. Ormana 100-150 metre mesafede. Tamamı 2+1 ve 3+1’den oluşan 250 daire yer alıyor. 14 katlı 3 blok. Dairelerin her birinin kapalı otoparkı ve birer tane deposu var. Deponun oluşu çok önemli bir konu. Projemizde 216 klasiği olan servis bekleme odalarımız var. Çocuklar böylece servislerini güvenli bir odada bekleyebilecek. Bu önemli bir farklılık. Çocukların yaz aylarında oynayabilecekleri alanlar olduğu gibi biz kış aylarında da oynayabilecekleri alanlar tasarladık. 250 metre civarında kapalı oyun parkı yaptık. Projede genel anlamda açık havuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, güvenlik gibi genel olanakları mevcut. Farklılıkları anlatmak adına kapalı oyun alanı ve servis bekleme alanına değinmek istedim. Yer anlamında da iyi bir lokasyona sahibiz. 2. Ve 3. Köprünün tam ortasında ve bağlantı yollarına yakın, Şile Yolu’nun, Çekmeköy metro hattının yakınında yer alıyor. Bu anlamda lokasyonu çok avantajlı.”

20 Daireye Özel Fırsat!

Projede ilk 20 daire için oldukça cazip bir fırsat sunduklarını dile getiren Dündar, sözlerine şöyle devam etti: “Daha önceki projelerimizde olduğu gibi buradan konut alanların da bir kar avantajı var. İlk 20 daireye özel çok ciddi avantajlar sunuyoruz. Bu anlamda kapılarımız açık, müşterilerimizi bekliyoruz. Bunun yanında çeşitli ödeme modellerimiz var. Banka kredisi var. Peşin var. 48 ay şirket taksitlendirmesi var. Bir kısmını hemen ödeme, bir kısmını proje bitene kadar taksitler halinde, kalan kısmı teslimde ödeme seçeneği var. Burada bizim en önemli sloganımız “Aramızda paranın lafı olmaz.” Müşterinin kendi imkanına uygun bir ödeme modeline uymaya çalışıyoruz.”

Yeni Projeler Yolda

Gelecek projeleri ile ilgili bilgi veren Dündar, “Kadıköy bölgesinde bir projeyi bitirdik, bir proje devam ediyor. Kadıköy’de projelerimiz devam edecek. Çekmeköy’de 150 dairelik bir projemiz daha olacak önümüzdeki yıl. Kendi arazilerimiz var. Onların da zamanı geldi inşaat yapmak için. Projelerimiz hiç bitmez. Biri biter biri başlar.” Dedi.

Fırsat Projeleri