Gold Life Tuzla Temsilcisi Sizi Arasın
Gold Life Tuzla

Gold Life Tuzla

İSTANBUL / TUZLA
Gold Life Tuzla Temsilcisi Sizi Arasın
Gold Life Tuzla kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Gold Life Tuzla PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un planlı bir şekilde büyüyen ve gelişen ilçelerinden Tuzla'da Yedibey Gayrimenkul imzasıyla yeni bir hayat başladı. 7595 metrekarelik arsa alanı üzerinde, büyüklükleri 115 ile 130 arasında değişen 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş 150 konuttan oluşan proje, hayalinizin ötesinde konfor ve huzuru bir arada sunuyor.

2017 yılının Haziran ayında inşaatına son teknolojiyle başlanacak olan proje her tür teknik donatıyla hayatınızı kolaylaştıran mekanlar haline dönüşecek.

Şehrin karmaşasından uzak ama ulaşım akslarına yakınlığı ile İstanbul'un birçok noktasına ulaşabileceğiniz bir konumda yer alan projede sağlıklı yaşam, güveni ve konforu bir arada sunacak. Ayrıca projede yer alan bloklar 6 katlı olarak tasarlanarak komşuluk ilişkilerinin her daim sıcak tutulması hedeflendi.

İstanbul'un yükselen yıldızı Tuzla'da konforu ve huzuru vaat eden Gold Life Tuzla projesi, sosyal donatıları ile de hayatınızı renklendiriyor. Projede yürüyüş parkuru, süs havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna imkânları da yer alıyor.

Gold Life Tuzla Nerede?

Fırsat Projeleri