Genyap Oxygen Temsilcisi Sizi Arasın
Genyap Oxygen

Genyap Oxygen

GenYap
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
Genyap Oxygen Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Genyap Oxygen PROJE ÖZELLİKLERİ

Genpa Oxygen projesi,  bölgenin en merkezi yerinde konumlanıyor. Proje, 15 kat zemin üstü ve 4 kat zemin altı olmak üzere toplam 19 kat ve  2+1, 3+1 ile dubleks daire  alternatifine  sahip.

Sektörünün güçlü markaları arasında yer alan Genyap ve 1000A tarafından inşa edilen proje, toplamda 18.500 metrekare kapalı alan üzerinde konumlanıyor. Şehrin içinde doğanın huzurlu ortamıyla konumlanan Genpa Oxygen projesinde;  2+1, 3+1 ve dubleks daire bulunuyor.

Yatırımcısına  keyifli ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan projede; peyzaj alanı, spor salonu ve 24 saat güvenlik hizmetiyle, ailelere lüks ve konforlu bir yaşamın kapıları açılıyor. Genyap Oxygen projesi, yatırımcısına keyifli ve huzurlu bir yaşam alanının yanı sıra, karlı bir yatırım fırsatı da sunuyor

Genyap Oxygen Projesi Kat Planı

Genyap Oxygen konut projesi, yatırımcıların her türlü beklentilerine olumlu cevap verecek şekilde planlandı. Her yönüyle kullanıcısının günlük yaşamda ihtiyaçlarına uygun şekilde inşa edilen Genyap Oxygen projesi, ferah ve aydınlık mimariye sahip: 2+1, 3+1 ve dubleks konut seçeneklerine sahip.

Genyap Oxygen Projesi Nerede

Kağıthane bölgesinde ulaşım avantajına sahip olan proje aynı zamanda; Taksim, Beşiktaş ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 15 dakika, Mecidiyeköy, Levent, Maslak ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 15 dakika, Seyrantepe ve Kağıthane Devlet Hastaneleri’ne de 5 dakika mesafede yer alıyor.

Genyap Oxygen Projesi Yakın Çevre

Genyap Oxygen projesi, iç tasarım ve mimarisi kadar ayrıcalıklı konumuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. Kağıthane’de Hamidiye ve Merkez Mahallesinin kesişim noktasında yer alan TEM Otoyolu bağlantı noktasına 300 metre mesafede yükselen Genyap Oxygen, 3 katlı tüp geçit projesinin Avrupa çıkış noktasına ise sadece 1 dakikalık mesafede yer alıyor.

Genyap Oxygen Projesi Sosyal Donatıları

Konut almanın zor olduğu günümüzde alınacak konutun durumu, konumu, sahip olduğu sosyal donatılar ile lokasyonuna karar vermekte yatırımcıları fazlasıyla zorlayan unsurlardan. Mesela, almayı düşündüğünüz ev iş hayatına mı, ulaşım olanaklarına mı, sosyal hayata mı, aile yaşamına uygun mu veya çocuklar açısından eğlenceli olanaklara mı sahip olacak. Genyap Oxygen projesi, konut alırken  yatırımcıyı tercihlerinde zorlayan, bu soruların hepsine olumlu bir cevap niteliğinde.Sosyal donatı olanakları arasında; yürüyüş alanı, çocuk oyun alanı,dinlenme alanları ile spor alanları mevcut.

Genyap Oxygen Projesi Teslim Tarihi

Mayıs 2019’da teslim edilmesi planlanan Genyap Oxygen projesi, yatırımcılarına hem oturuma hem de yatırıma uygun bir konut projesi olarak konumlanıyor.

Genyap Oxygen Nerede?

Projenin HABERLERİ

Genyap Oxygen Projesi Ve Fiyat Listesi!

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Erguvan Premium

İSTANBUL / PENDİK

Dev Kampanyada Biz de Varız...

Dev Kampanyada Biz de Varız...