Ev almanın en avantajlı yolu...

ulusal grup

ÇANKAYA / ANKARA
90 312 473 45 53

ulusal grup Temsilcisi Sizi Arasın

ulusal grup

Ulusal İnşaat,“Kaliteli Yapılar” inşa etmeye devam ediyor. Ulusal İnşaat, Kaliteli Yapılar felsefesi ile yola çıktığı gayrimenkul sektöründe güvenli, modern ve kaliteli yeni yaşam mekanları sunmaya devam ediyor.

Firma, sektörde hayata geçirdiği konut projelerinin başarısı ile alanında haklı bir güven tesis etmiş durumda. Ulusal İnşaat; kamu ve özel sektöre inşa ettiği projelerle, kısa sürede sektörün güvenilir, sağlam ve öncü firmaları arasındaki yerini özenli çalışmalarıyla hak ederek almıştır.

Ulusal İnşaat, başarının temele dayandığı bilinciyle hareket ettiğinden uzman insan kaynağı, büyüyen makine parkı ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla sadece nicelik olarak değil, nitelik olarak da yıldan yıla gelişmeye ve kendi dinamiklerini yenilemeye özen göstermiştir. Her tür projesi sektörde başarıyla hayata geçiren Ulusal İnşaat; ağırlıklı olarak konut, altyapı, su yapıları ve endüstriyel yapı inşalarıyla ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Öte yandan, ıfır iş kazası prensibi ile çalışan firmanın tüm çalışanları sağlıklı ortam çalışma güvencesi altında çalışma faaliyetlerine devam ediyor. Tasarım ve mühendislik kabiliyetleriyle öne çıkan Ulusal İnşaat, çağı yakalayan dev projelerle rekabette her zaman en üst sıralarda yer alma vizyon ile çalışlarını yürütmektedir.

Firmanın Projeleri

Emperia Dragos

Emperia Dragos

Emperia Dragos projesi İstanbul'un değerlenen bölgesi Kartal'da Ulusal Grup tarafından inşa ediliyor.

FirmadanHaberler

Emperia Dragos Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Emperia Dragos Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Emperia Dragos projesi, kaliteli yapılar felsefesiyle yola çıkan Ulusal Grup tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı