Ev almanın en avantajlı yolu...
0212 442 58 40

Oryal İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Oryal İnşaat

Oryal İnşaat 1983 yılında İstanbul'da kurulmuş ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. 35 yılı aşkın bir süredir Türkiye'nin çeşitli yerlerinde birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmış olan Oryal İnşaat, yapmış olduğu tüm inşaatlarında yüksek kalite standartlarından ve kaliteli servisinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Özellikle tamamlanmış olan Projelerin müşterilerine sorunsuz olarak teslim eden Oryal İnşaat, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş olan firma olarak ön plana çıkmaktadır. 

Dürüst, güvenilir, verdiği sözden bir fazlasını yerine getirmek, kaliteli yaşam merkezleri üretmek, çağdaş yaşam kültürüne sahip olan kişileri bir araya toplamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, geleneksel değerleri koruyarak sektöründe önder olmak, teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi çözümlerle kaliteyi ve konforu arttırmak, yaşatılan öz değerlerden ödün vermeden, ekip ruhu olan ve vizyon sahibi çalışanlardan oluşmak, çevre bilinci geliştirmeyi misyon edinen Oryal İnşaat, gelecek nesillere övülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket olmak, teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak, Türkiye içi ve dışında modern yaşam alanları kurmak, topluma komşuluk değerlerini hissettirecek “Yaşam tarzını” aşılamayı da vizyon olarak belirlemiştir.

Fetih Caddesi Şehit Teğmen Tamer Aydın Meydanı Zeki Müren Sokak Petek İşhanı Kat: 3 Bahçelievler/İstanbul

0212 442 58 40 
0212 442 30 26

Firmanın Projeleri

Sunpark Evleri

Sunpark Evleri

Oryal İnşaat ve Özyap İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Sunpark Evleri projesi yeşil ile maviyi ayağınıza getiriyor.

Firmadan HABERLER

Sunpark Evleri Fiyatları ve Teslim Tarihi

Sunpark Evleri Fiyatları ve Teslim Tarihi

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen Sunpark Evleri projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı