DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Sunpark Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Sunpark Evleri

Sunpark Evleri

Oryal İnşaat
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Projede Fırsat
Sunpark Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Sunpark Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un en çok değer kazanan ve yeni gözdesi haline gelmiş olan ilçesi Beylikdüzü'nde Oryal İnşaat ve Özyap İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Yaklaşık 7 bin metrekare alan üzerinde yükselen Sunpark Evleri projesi "Bölgenin en keyifli projesi" mottosunu benimsiyor.

Sunpark Evleri Proje Özellikleri

Avrupa Yakası'nın yoğun ilgi gören ilçesi Beylikdüzü'nde yükselen Sunpark Evleri projesi 6 bloktan meydana geliyor. Toplamda 96 konutun yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 96 metrekareden başlıyor 184 metrekare büyüklüğe kadar çıkıyor. Projede 2+1 daireler 96 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösterirken 3+1 daireler ise 179 metrekare ile 184 metrekare olarak alıcısına sunuluyor.

Sunpark Evleri projesi sosyal donatı olarak konut sakinlerine sauna, fitness, buhar odası, Türk hamamı, yüzme havuzu ve sinema salonu gibi aktivite alanları sunuyor.

Sunpark Evleri Projesi Nerede

Konumu sayesinde yatırımcısına büyük lokasyon avantajı sağlayan Sunpark Evleri projesi metrobüse çok yakın konumda yer alıyor. Ayrıca Beylikdüzü ve Beykent sahiline yakın olması da yatırımcısına avantaj sağlıyor.

Sunpark Evleri Teslim Tarihi

Beylikdüzü'nde huzurlu bir hayatın kapılarını aralayan Sunpark Evleri projesinin 2020 yılında sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Sunpark Evleri Lokasyon

Sunpark Evleri projesi konum olarak İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Beylikdüzü lokasyonunda inşa ediliyor. İstanbul'un son dönemde gözde yerleşim ve yatırım merkezlerinden birisi haline gelen Beylikdüzü ilçesi Sunpark Evleri projesi yatırım analizi çerçevesinde yatırımcılarına oldukça getiri sağlayacak bir potansiyele sahip. Beylikdüzü bölgesi, gayrimenkul yatırımı açısından geçtiğimiz yıl büyük yükseliş gösterdi. Yaklaşık olarak 280 bin kişinin yaşadığı Beylikdüzü'nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt alındığında bölgenin amortisman süreci 21 yıl olarak hesaplanmaktadır.

Sunpark Evleri Ulaşım

Sunpark Evleri projesinin yer aldığı Beylikdüzü bölgesi yatırımcısına sağladığı ulaşım ağıyla büyük avantaj sağlıyor. Metrobüs hattının geçtiği Beylikdüzü'nde metrobüsün Haramidere Sanayi, Haramidere, Güzelyurt, Beylikdüzü, Beylikdüzü Belediye, Cumhuriyet, Hadımköy olmak üzere 7 durağı bulunuyor. Bölgede bununla birlikte onlarca otobüs hattı yer alıyor.

Sunpark Evleri Nerede?

Projenin HABERLERİ

Sunpark Evleri Fiyatları ve Teslim Tarihi

Fırsat Projeleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...

Mabeyn Marmara

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü'nde Yeni Yaşam Konsepti

Beylikdüzü'nde Yeni Yaşam Konsepti

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika