Ev almanın en avantajlı yolu...
0 232 435 24 83

Ontan Grup Temsilcisi Sizi Arasın

Ontan Grup

Girişimci mühendisler tarafından kurulan Ontan Grup 2006 yılında faaliyete geçmiştir. Toplum için faydalı projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek veya dahil olmak misyonuyla hareket eden Ontan Grup’un vizyonu global bir firma olmaktır. Yurtiçinde ve dışında başarılı projeler gerçekleştiren Ontan Grup, zamanla işleyiş olarak birbirinden ayrılan inşaat taahhüt ve gayrimenkul iş geliştirme departmanları olarak ayrılmıştır.

Ontan Grup’un ana şirketi olan Ontan İnşaat, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir. Taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye dek uzanan geniş bir iş yelpazesine sahip olan Ontan İnşaat, sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda üst düzey çalışmalar ortaya koymaktadır.

Firmanın Projeleri

İzmir' de Yepyeni Bir Yaşam Kültürü

İzmir' de Yepyeni Bir Yaşam Kültürü

Sanatı, bilimi, konforu, estetiği, alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunan MODDA Bulvar, kent yaşamının tüm renklerine günlük yaşamın içinde sahip olma fırsatı veriyor.

Modda Port

Modda Port

İzmir Konak'ta home office ve rezidans olarak hayata geçirilen Modda Port projesi 25 katlı 2 bloktan oluşuyor.

FirmadanHaberler

Modda Port Fiyatları ve Teslim Tarihi

Modda Port Fiyatları ve Teslim Tarihi

Modda Port projesi home office ve rezidans birimlerinden oluşacak şekilde İzmir’in Konak ilçesinde Ontan Gayrimenkul imzasıyla hayata geçiriliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı