Modda Port

Modda Port

Ontan Grup
İZMİR / KONAK
Modda Port
Modda Port

Modda Port PROJE ÖZELLİKLERİ

İzmir Konak Çınarlı bölgesinde Ontan Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Modda Port projesi 25 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Projede ofis, home office ve rezidans tipli üniteler yer alacak. Modda Port projesinde zemin katlardan 9. kata kadar ofis ünitelerine, 9. kattan 16. kata kata kadar home office, 16. kattan 25. kata kadar da rezidans ünitelerine yer verilecek.

Modda Port Kat Planı

Deniz ve şehir manzarasına hakim konumuyla dikkat çeken Modda Port projesinde ofisler 30 metrekareden, home officeler 38 metrekareden, rezidanslar 70 metrekareden başlayan büyüklüklere sahip olacak. Home office konseptli ünitelerin tamamı 1+1 olarak tasarlanırken, rezidans konseptli üniteler de ise 1+1'den 3+1'e kadar konut seçeneği bulunabilecek.

Modda Port Nerede?

Modda Port projesi metro istasyonuna yürüme mesafesinde yükselecek. Lokasyonu ile daire sahiplerinin ulaşımını kolaylaştıracak olan Modda Port projesi aynı zamanda yatırımcılarına da karlı bir gelecek olanağı sunacak.

Modda Port Yakın Çevre

Modda Port projesi Efes Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ege Üniversitesi Hastanesi, Özel Ento KBB Tıp Merkezi, Gazi Hastanesi, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bornova Ek Binası, Özel Deniz Hastanesi, Özel İzmir Hastanesi, İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Central Hospital, Kaşkaloğlu Göz Hastanesi gibi sağlık kurumlarına yakın lokasyonda yükseliyor.

Modda Port Projesine yakın okullar arasında Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Batı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü, Ömer Özkan İlköğretim Okulu, Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu, Kıbrıs Şehitleri Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Uğur Anadolu Lisesi, Özel Ege Alsancak Koleji, Yahya Kemal Beyatli Orta Okulu, Özkanlar İlkokulu, Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Özel Alsancak Final Temel Lisesi, Namık Kemal Lisesi, Nene Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi bulunuyor. Proje aynı zamanda Point Bornova, Ege Perla, Forum Bornova, Tespo Cash&Carry, Cadde City Altındağ, Gültepe Tespo, Kidsmall gibi alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alıyor.

Modda Port Sosyal Donatılar

Birinci sınır bir yaşam sunacak olan Modda Port projesinin sosyal olanakları arasında yeşil alan, peyzaj alanı, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları ve fitness salonu yer alıyor.

Modda Port Teslim Tarihi

Modda Port projesinin 2020 yılında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

 

Modda Port Nerede?

Projenin HABERLERİ

Modda Port Fiyatları ve Teslim Tarihi

Fırsat Projeleri

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Nevbahar Üsküdar

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

İkinci Ev're Sancaktepe

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Yılın Büyük ve Son Fırsatı

Yılın Büyük ve Son Fırsatı

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

 Gayrimenkulde Son Dakika

Gayrimenkulde Son Dakika

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru Villalarında Büyük Fırsatı

Eston Şehir Koru Villalarında Büyük Fırsatı

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!