Ev almanın en avantajlı yolu...

Kalecik İnşaat

FATİH / İSTANBUL

Kalecik İnşaat Temsilcisi Sizi Arasın

Kalecik İnşaat

Kalecik İnşaat, özellikle İstanbul'un yatırım bölgelerinde kat karşılığı konut projeleri hayata geçiren bir şirkettir. 

Florya, Yeşilköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Avcılar ve Esenyurt semtlerinde gerek arsa satın alma gerekse kat karşılığı olarak gerçekleştirdiği konut projeleri ile beğeni toplayan Kalecik İnşaat, 1986 yılından bu yana yönetim kurulu başkanı olan Yemen OĞUZ tarafından kurulmuş, oğulları Ertun Oğuz ve Cüneyt Oğuz tarafından her geçen gün kendini yenileyerek devam ettirilmektedir.

İstanbul`un muhtelif semtlerinde insana yakışır ve yüksek kalitede yaptığı konut projelerine aynı anlayış ve heyecanla devam eden Kalecik İnşaat, yaklaşık 30 senedir kat karşılığı aldığı konut projelerini arsa sahiplerinin istekleri ve belediye onaylı resmi proje doğrultusunda zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etmektedir. Şirket ayrıca arsa satın alma yoluyla da konut imalatına devam etmek de ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

Castle Hill Silivri Konut Projesi

Castle Hill Silivri Konut Projesi

Castle Hill Silivri projesi, Kalecik İnşaat tarafından İstanbul'un en nezih bölgelerinden Silivri'de hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Silivri Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Silivri Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

İstanbul'un Silivri ilçesine dair tüm detayları bulabileceğiniz Silivri emlak endeksi konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için derledik. Bu yazımızda Silivri konut değerleri, Silivri metrekare satış fiyatları, Silivri kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı