Ev almanın en avantajlı yolu...

Delta Arazi Geliştirme

AVCILAR / İSTANBUL
0212 509 09 45

Delta Arazi Geliştirme Temsilcisi Sizi Arasın

Delta Arazi Geliştirme

Delta Arazi Geliştirme şirketi 2012 yılında her aşamada üstün kaliteyi ilke edinmiş Emiroğlu Şirketler grubunun bir iştiraki olarak kurulmuştur.

Marka kimliğini büyüterek Türk gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve prestij kazanmasına katkı sağlamayı hedefleyen Delta Arazi, geleceği şimdiden şekillendiren ve Türkiye'ye değer katan projeler üretmek için faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirket yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan projeler üretmek, kendine özgü gayrimenkul projeleri inşa etmek ve her adımımızı bir öncekinden daha güçlü ve emin olarak atmayı misyon, Türkiye’nin ve bölge ülkelerinin lider konut markalarından olmak. Türk gayrimenkul sektörünün değerini yükselten ve dünyaya örnek olacak çalışmalar gerçekleştirmeyi de vizyon olarak belirlemiştir.

Firmanın Projeleri

Reform Life

Reform Life

Reform Life projesi, Delta Arazi Geliştirme İnşaat’ın yatırım değeri en hızlı gelişen bölgelerinden olan Avcılar'da, 7 bin 800 m2 arsa üzerine hayata geçirdiği 124 konutta oluşuyor.

FirmadanHaberler

Reform Life Proje Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Reform Life Proje Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Reform Life projesi “geleceğe dair yeni bir hayat” sloganı ile  İstanbul'un yatırım değeri ve sosyal hayat bakımından en hızlı gelişen bölgelerinden Avcılar’da inşa ediliyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı