Reform Life Temsilcisi Sizi Arasın
Reform Life

Reform Life

İSTANBUL / AVCILAR
Projede Fırsat
Reform Life Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Reform Life kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Reform Life PROJE ÖZELLİKLERİ

Reform Life projesi, Delta Arazi Geliştirme İnşaat tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Avcılar'da hayata geçiriliyor. 7 bin 800 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Reform Life projesi büyüklükleri 79 ila 262 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 şeklinde dizayn edilmiş 124 konuttan meydana geliyor.

Hazian 2019'da teslim edilmesi planlanan ve yüksek prim yapması beklenen Reform Life konut projesi, lokasyonu itibariyle de dikkat çekiyor. Konum ve ayrıcalıklarıyla yatırımcısından yoğun ilgi gören proje, İstanbul'un en önemli ulaşım aksı E5'e 2 dakika, metrobüse ve yakın zamanda tamamlanacak olan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Teknik donatılarıyla konforlu bir yaşam vaat eden projenin sosyal ayrıcalıkları arasında ise çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, göl manzarası, güvenlik, kapalı otopark, ve kameralı güvenlik bulunuyor.

Reform Life Nerede?

Fırsat Projeleri