Ev almanın en avantajlı yolu...
0216 464 86 00

Ana Yapı Temsilcisi Sizi Arasın

Ana Yapı

Ana Yapı, 1920 yılında Erzincan'da bir aile şirketi olarak kurulmuş firmadır. İlk inşaatını İstanbul'a taşınmasının ardından 1947 yılında Üsküdar'da hayata geçiren Ana Yapı, o dönemden bugüne kadar faaliyetlerini sürdürmüştür. 

Genelde İstanbul'un Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde inşaat faaliyetleri sürdüren Ana Yapı, 1980 yılından itibaren yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

Hem yapılarında hem de yapıların çevresinde estetiği ön planda tutan Ana Yapı, sağlam altyapı ve yenilikçi teknolojilerle donatılmış, yüksek standartlı yaşam alanları oluşturuyor. Müşterilerini, çalışanlarını ve yatırımcılarını çalışmalarının merkezine koyan Ana Yapı, doğru maliyetler ile yeni ve yüksek kaliteli değerler oluşturuyor.

Her zaman mükemmeli arayan Ana Yapı, yaptığı her işte en iyisi olmak ve insanların gözünde kalite, doğruluk ve güvenle özdeşleşen bir firma olmayı kendisine vizyon olarak edinmiştir. 

Kurtköy'ün ve bölgenin gelişimine katkıda bulunmak isteyen Ana Yapı, gelecek planlarında ise kendisine ait araziler üzerinde hayata değer katan yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor.

Firmanın Projeleri

Major Kurtköy

Major Kurtköy

Major Kurtköy, Kurtköy’de Anayapı tarafından, 16 bin 400 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor.

FirmadanHaberler

Kurtköy Konut ve Bölge Analizi

Kurtköy Konut ve Bölge Analizi

İstanbul Pendik'te bulunan Kurtköy konut ve bölge analizini Projede Fırsat olarak sizler için inceledik. Bu yazımızda Kurtköy konut değerleri, Kurtköy metrekare satış fiyatları, Kurtköy kira fiyatları gibi çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Major Kurtköy Projesi Ve Fiyat Listesi

Major Kurtköy Projesi Ve Fiyat Listesi

Anayapı imzasıyla hayata geçirilen Major Kurtköy projesi ve fiyat listesi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Destek İçin Tıklayın
yukarı