Alya Penta Temsilcisi Sizi Arasın
Alya Penta

Alya Penta

Akkuş Gayrimenkul
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Alya Penta Temsilcisi Sizi Arasın
Alya Penta kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Alya Penta PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Büyüklükleri 90 ila 260 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+2 ve 5+2 şeklinde dizayn edilmiş 5 blokta 50 konuttan oluşan Alya Penta, ailenizle birlikte konforu ve lüksü her noktasında hissettirecek bir konspette tasarlandı.

Bölgenin en nezih noktasında, modern hayat tarzının tüm özelliklerini barındıran yepyeni bir yaşam alanı olarak geilştirilen Alya Penta projesi, hastanelerin, okulların, alışveriş merkezlerinin yanı başında yer almasıyla, yaşamınıza eşsiz bir konfor getiriyor.

Üst düzey kalite yaklaşımı ve estetik kaygıyla tasarlanmış, 'ev hayatı' anlayışına yenilikçi bir yorum getiren Alya Penta, mutfağından salonuna, banyosundan yatak odalarına kadar her metrekaresi insan yaşamına duyulan saygıyı yansıtan detaylarıyla dikkat çekiyor.

Ayrıcalıkların gündelik hayatınızın parçası olduğu, güvenliğin 7/24 yaşamın bir parçası olarak ele alındığı Alya Penta, sosyal donatılarıyla da ön plana çıkıyor.

Size ve ailenize eğlenceli ve keyifli zamanlar vaat eden Alya Penta projesinde saunasından fitness merkezine, kameriyelerden oturma alanlarına, süs havuzlarından basketbol sahalarına ve daha fazlasını bulmak mümkün...

Alışveriş olanaklarının çeşitliliği, yaşamınıza kolaylık katıyor. prestijli bölgedeki lokasyonu ile emsallerinden ayrılan Alya Penta'da her daireye tahsis edilen birer araçlık kapalı otopark da unutulmadı.

Alya Penta Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Akkuş Gayrimenkul 2 yeni projeyi satışa çıkarıyor

Lüksün ve Konforun Adresi; Alya Penta