Akkent Paradise Gardens Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Akkent Paradise Gardens Residence

Akkent Paradise Gardens Residence

ANKARA / YENİMAHALLE
Akkent Paradise Gardens Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Akkent Paradise Gardens Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Akkent Paradise Gardens Residence PROJE ÖZELLİKLERİ


Ankara Batıkent'te yükselen Akkent Paradise Gardens Residence 8 blokta 432 daireden meydana geliyor. Projede 84 adet 2+1, 276 adet 3+1, 72 adet 4+1 daire ve 36 adet dükkan yer alıyor. Akkent Paradise Gardens Residence'ta 2+1'ler 166 metrekare, 3+1'ler 164 ila 174 metrekare, 4+1'ler ise 185 metrekare olarak tasarlandı.

Ünal Akpınar İnşaat'ın hayata geçirdiği Akkent 1-2-3-4 projelerinin olduğu bölgede yükselen Akkent Paradise Gardens Residence 270 derece Ankara manzarasına sahip. Projede yer alan konutların en önemli özelliği ise tamamının güney cepheye bakıyor ve güneş alıyor olması. Alışveriş merkezinin de bulunduğu Akkent Paradise Gardens Residence projesi bölgede yapılan ilk geniş kapsamlı proje. 50 bin metrekare yeşil alanı bulunan projenin sosyal donatıları oldukça zengin.

Süs havuzları,Cennet bahçeleri,Akkent Koruluğu,Bahçe içi gazebolar,Yürüyüş yolu ve bisiklet yolu,Hidro masaj,Jakuzi,Terapi havuzu,Akıntıya karşı sıcak su yürüyüş havuzu,SaunaBuhar odası,Masaj odası,soğukluk,Bay-bayan duş ve soyunma kabinleri,Fitness merkezi,Pilates,Squash,Yoga,4 mevsim yüzme havuzu keyfi,Çocuk havuzu,Mini aqua park,Kaykay pisti,Mini golf,Açık hava spor aletleri,Basketbol ve voleybol sahası,Halı saha ve Tenis kortu,Çocuk oyun alanları ve parklar,Açık hava sinema imkanı,Vitamin bar, Akkent Lokali, BilardoMasa tenisi,Maç yayını imkanı,Bahçe kullanımlı, zemin kat daireler,Tümü bahçe manzaralı evler
Akkent Çarşı,Her ihtiyaca cevap verecek 36 adet dükkan,Yeşillikler icinde alışveriş keyfiKolay ve güvenli ulaşım

Akkent Paradise Gardens Residence Nerede?

Fırsat Projeleri