MyWay Deluxe Alsancak

MyWay Deluxe Alsancak

Gözde Grubu
İZMİR / KONAK
MyWay Deluxe Alsancak
MyWay Deluxe Alsancak

MyWay Deluxe Alsancak PROJE ÖZELLİKLERİ

İnsan odaklı yaklaşımı, sürdürülebilir ve yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan projelere imza atan Gözde Grubu, İzmir'in gözbebeği Alsancak'ta MyWay Deluxe Alsancak adında A plus bir çalışmayı hayata geçiriyor. Daire ve ofislerden meydana gelen karma konseptli MyWay Deluxe Alsancak projesi, 1+0, 1+1 ve 2+1 şeklinde dizayn edilen 111 adet konuttan meydana geliyor.

MyWay Deluxe Alsancak projesi konut ve ticari yaşamı bir araya getiren karma yaşam konseptinde tasarlanmış durumda.8 katlı tek blok halinde yükselen projenin, Mart 2019'da teslim edilmesi planlanıyor.

Lokasyon olarak oldukça avantajlı bir konumda bulunan proje Gürel Residence'ın yanında, İzmir Hilton Oteli'nin ise karşısında yer alacak. Teknik detayları henüz açıklanmayan MyWay Deluxe Alsancak projesinin sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik ve otopark yer alıyor. 

MyWay Deluxe Alsancak Teslim Tarihi

MyWay Deluxe projesinin 2019 yılının Mart ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

MyWay Deluxe Alsancak Nerede?

MyWay Deluxe Alsancak projesi İzmir'in en gözde bölgelerinden Alsancak sınırında yer alıyor.  MyWay Deluxe Alsancak projesinin açık adresi İsmet Kaptan Mah. Gazi Osman Paşa Bulvarı Alsancak-Konak/İzmir olarak belirtiliyor.

MyWay Deluxe Sosyal Olanaklar

Konut sahipleri için birçok ayrıcalığı bir arada sunan MyWay Deluxe Alsancak projesinin sosyal donatıları ayrıntılı olarak şöyle:

Açık yüzme havuzu
Kafe
Restoran
Güvenlik
Kameralı güvenlik
Kapalı otopark

MyWay Deluxe Alsancak Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı Nerede, Kime Ait, Tarihçesi!