İstland Çağlayan Temsilcisi Sizi Arasın
İstland Çağlayan

İstland Çağlayan

Özçelik Yapı İnşaat
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
İstland Çağlayan Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

İstland Çağlayan PROJE ÖZELLİKLERİ


İstland Çaglayan konut projesi Özçelik Yapı İnşaat firması tarafından gerçekleştiriliyor.

4.000 metrekare alan üzerıne 14 katlı tek blokta, 105 adet 1+1 ve 2+1 konut ve 7 adet ticari birim olarak inşa edilen İstland Çağlayan projesi, yaklaşık 14 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olacak. Dairelerin büyüklükleri 57 metrekare ile 76 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fıtness center, sauna, hamam, teras cafe, sosyal yaşam alanları, 7/24 güvenlik, çocuk oyun alanı, yürüyüş alanı ve kapalı-açık otopark yer alıyor.

Kağıthane’de çağdaş şehirciliğin en üst düzey örneklerinden biri olarak hayata geçirilen İstland Projesi, kendi içinde özel bir dünya yaratmakla birlikte, değişen, gelişen Kağıthane’ye yepyeni bir çehre kazandırıyor. Yaşam biçiminiz ya da yaşamak istediğiniz hayat ne kadar farklı olursa olsun, İstland size tam uyum sağlayacak konforlu bir yaşam sunuyor. 

Yer karoları, mutfak cihazları, Ankastre eşyalar, ısıcam, PVC, vitrifiye, parke ve kapı kollarına kadar en küçük detaylar bile en kaliteli, en seçkin markalardan tasarlanarak hizmetinize sunuluyor.

İstland Çağlayan projesinin inşaatı tamamlandı ve hemen teslim olarak alıcılara sunuluyor.

İSTLAND ÇAĞLAYAN PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

ÖzdilekPark İstanbul, Kanyon, Trump Alışveriş Merkezi, Cevahir, MetroCity, Sapphire Çarşı, Profilo AVM, Axis, City's Nişantaşı, Zorlu Center, Astoria

İSTLAND ÇAĞLAYAN PROJESİNE YAKIN OKULLAR

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü, Bahçeşehir Koleji Etiler, Kağıthane Era Koleji, Biltes Koleji, Şişli Doğa Koleji, Galatasaray İlköğretim Okulu, Nef İlkokulu, Cengizhan Ortaokulu, Necdet Kotil İlkokulu, Osman Faruk Verimer İlk Öğretim Okulu, Selim Sırrı Tarcan İÖO, Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ziyapaşa İlköğretim Okulu, İSOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi, Kağıthane İHKİB Kız Teknik Meslek ve Anadolu Lisesi, Şişli Teknik Endüstri Meslek Lisesi, Yeni Levent Anadolu Lisesi, Kagıthane Profilo Anadolu Teknik Lisesi, Cevdet Samikoglu Ilkogretim Okulu, Saint Michel Fransız Lisesi

İSTLAND ÇAĞLAYAN PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Türkiye Hastanesi, Acıbadem Etiler Tıp Merkezi, Yeni Huzur Cerrahi Tıp Merkezi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Florence Nightingale Hastanesi, Özel Apeks Tıp Merkezi, Özel Levent Hastanesi, Kolan International Hospital, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gülbahar Semt Polikliniği, Avicenna Hastanesi, Şişli Merkez Aile Sağlığı Merkezi, Amerikan Hastanesi, Acıbadem Fulya Hastanesi, Dora Hospital, İstanbul Cerrahi Nişantaşı Hastanesi,İstanbul Tıp Merkezi, Mecidiyeköy Hospitadent Diş Hastanesi, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi

İstland Çağlayan Nerede?