İstland Çağlayan Temsilcisi Sizi Arasın
İstland Çağlayan

İstland Çağlayan

Özçelik Yapı İnşaat
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
İstland Çağlayan Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
İstland Çağlayan kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

İstland Çağlayan PROJE ÖZELLİKLERİ

İstland Çaglayan konut projesi Özçelik Yapı İnşaat firması tarafından gerçekleştiriliyor.

4.000 metrekare alan üzerıne 14 katlı tek blokta, 105 adet 1+1 ve 2+1 konut ve 7 adet ticari birim olarak inşa edilen proje, yaklaşık 14 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olacak. 

Proje kapsamında kapalı yüzme havuzu, fıtness center, sauna, hamam, teras cafe, sosyal yaşam alanları, çevre duzenlemesı ve kapalı-açık otopark yer alacak.

2017 yılı 2. çeyreği itibariyle temel aşamasında...

Kağıthane’de çağdaş şehirciliğin en üst düzey örneklerinden biri olarak hayata geçirilen İstland Projesi, kendi içinde özel bir dünya yaratmakla birlikte, değişen, gelişen Kağıthane’ye yepyeni bir çehre kazandırıyor. Yaşam biçiminiz ya da yaşamak istediğiniz hayat ne kadar farklı olursa olsun, İstland size tam uyum sağlayacak konforlu bir yaşam sunuyor. Yer karoları, mutfak cihazları,

Ankastre eşyalar, ısıcam, PVC, vitrifiye, parke ve kapı kollarına kadar en küçük detaylar bile en kaliteli, en seçkin markalardan tasarlanarak hizmetinize sunuluyor.

İstland Çağlayan Nerede?

Fırsat Projeleri