İstanbul Panorama Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
İstanbul Panorama Evleri

İstanbul Panorama Evleri

İSTANBUL / BAĞCILAR
Projede Fırsat
İstanbul Panorama Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
İstanbul Panorama Evleri kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

İstanbul Panorama Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

Panorama Evleri projesi İstanbul’un yükselen bölgelerinden Bağcılar ilçesi sınırlarında hayata geçiriliyor.  Konum olarak Güngören Caddesi sınırlarında inşa edilen Panorama Evleri projesi Pearl İnşaat’ın girişimi ile yükseliyor. 

Temel çalışmaları devam eden Panorama Evleri projesi 3 bloktan oluşacak şekilde tasarlanıyor. Hem konut hem de ticari hayatı bir araya getirecek karma yaşam konseptinde dizayn edilen projede toplam 498 adet konut ve konutların yanı sıra 19 adet ticari birim bulunuyor.

Kapalı inşaat alanı 17 bin 534 olan Panorama Evleri projesinde daire sahiplerinin hizmetine sunulmak üzere kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna, Türk Hamamı, çevre düzenlemesi, kapalı ve açık otopark birimleri yer alıyor.

Temel çalışmaları devam eden Panorama İstanbul projesinin 2019 yılı Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

İstanbul Panorama Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul Panorama Evleri'nde Daireler 382 Bin TL'den Başlıyor

İstanbul Panorama Evleri'nde İndirim Avantajı Başladı

İstanbul Panorama Evleri'nde Kaçırılmayacak Fırsat!