İsis Residence Temsilcisi Sizi Arasın
İsis Residence
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Projede Fırsat
İsis Residence Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
İsis Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

İsis Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Tek blok olarak tasarlanan İsis Residence projesi daireler, büyüklükleri 114 metrekare ila 198 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi. Bünyesinde 56 aile rezidansı, 11 ticari birim bulunduran İsis Residence, panoramik deniz manzaralı havuz ve teras bahçeleri ile yeni keyif noktanız olacak. 

Eşsiz konumda temelleri atılan proje, E-5 aksına 1, E-6'ya 5, Atatürk Havalimanı'na 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Şehrin merkezinde 14 bin metrekarelik alanda inşa edilen İsis Residence projesi radye jeneral temel sistem üzerinde yükseliyor. 

İsis Residence projesinde 11 mağaza, süpermarket, caf, restoranlar, sosyal yaşam alanı, çocuk oyun alanları, sauna, fitness, spa, panoramik teras bahçeleri, teras yüzme havuzu, 2 kat otopark, daire içi görüntüleme sistemi, 7/24 kamera ve güvenlik sistemi, her daireye özel kullanım depo alanları, yangın uyarı ve söndürme sistemi, jeneratör sistemi, panoramik cafe restoran, lobi ve özel resepsiyon bulunuyor.

İsis Residence projesi sosyal donatılar

Yeni açılacak 300 yataklı Devlet Hastanesi ile yatırım değerini artıracak olan İsis Residence, sosyal donatılarındaki geniş yelpazesiyle de ön plana çıkıyor. İsis Residence'ı diğerlerinden ayıran bir özellik de sosyal tesislerin terasta yer alması. 7/24 kamera ve güvenlik sistemi ile huzurlu bir konut yaşamı vaat eden İsis Residence'ta, günün yoğun temposunun ardından SPA merkezi ve saunanızda stresten uzaklaşacaksınız.

Zinde ve fit bir yaşam sürmeniz için hemen ayağınızın altında fitness merkezi de unutulmadı Projede ayrıca her daireye özel kullanım depo alanları ile lobi ve özel resepsiyon alanları da tasarlandı.

İsis Residence projesi nerede?

İsis Residence projesi konum olarak Beylikdüzü’nün merkezi akslarından Adnan Kahveci bulvarı üzerinde yer alıyor. İsis Residence projesi açık adresi: Adnan Kahveci Mahallesi, Çalışlar Caddesi, No: 1 Beylikdüzü/İstanbul olarak belirtiliyor.

İsis Residence Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Beylikdüzü'nde Panoramik Bir Hayat; İsis Residence