Yurtbay Seramik'ten Modern Ve Uyumlu Seri: Lorem Ve Larix

İç mekanların gözde markalarından Yurtbay Seramik, yeni verileri Lorem ve Larix ile modern ve uyumlu mekanlar yaratıyor. Lorem serisinin dekoratif motifleri ve Larix serisinin vintage yapısı sayesinde yaşam alanları artık daha klasik, artık daha modern.

Yurtbay Seramik'ten Modern Ve Uyumlu Seri: Lorem Ve Larix
03.07.2018 - Salı

İç mekanların gözde markalarından Yurtbay Seramik, yeni verileri Lorem ve Larix ile modern ve uyumlu mekanlar yaratıyor.

Lorem serisinin dekoratif motifleri ve Larix serisinin vintage yapısı sayesinde yaşam alanları artık daha klasik, artık daha modern. Lorem ve Larix serisi aynı mekânda buluşuyor ve geçmişten geleceğe bir yolculuk da başlamış oluyor.

Modernize Dokunuşlar: Lorem

Yurtbay Seramik’ten beyaz ve lacivert renk seçeneğiyle yeni bir seri; Lorem. Yapısındaki dekoratif motiflerle bulunduğu atmosferlere dinamizm kazandıran Lorem serisi, 30x90 ebatlarla kullanımı mümkün. Kendisinden emin ve estetik duruşuyla yaşam alanlarına canlılık kazandırarak modernize dokunuşlarda bulunacak, yeni bir bakış açısı kazandıracak.

Alışılmışın Dışında Ebatlar: Larix

Larix serisi bone, kahve, füme ve fildişi olmak üzere toplamda 4 farklı renk seçeneği ve 20x120 alışılmışın dışında ebatlarıyla bulunduğu mekânlara doğal bir yaşamla birlikte ferah bir alan sunuyor. Vintage yapısıyla daha çok klasik görünüm elde etmek, eskiyle yeniyi aynı potada eritmek isteyenlerin tercihi. Her iki hissi da tek bir yerde yaşamak isteyenlerin tercihi Lorem ve Larix, sizleri özgür dünyalarla buluşturacak.

Fırsat Projeleri