Westside İstanbul Fiyatları Ve Teslim Tarihi

Şahinler Holding - Uzman İnşaat - Mutlu İnşaat - Mes Turkuaz - Mes İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Westside İstanbul projesi nerede, teslim tarihi ve fiyat listesi gibi tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Westside İstanbul Fiyatları Ve Teslim Tarihi
05.09.2018 - Çarşamba

Şahinler Holding - Uzman İnşaat - Mutlu İnşaat - Mes Turkuaz - Mes İnşaat ortaklığıyla yükselen Westside İstanbul projesi, İstanbul'un en hızlı gelişen ve büyüyen ilçelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Westside İstanbul projesi şehrin merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Proje yatırımcısına yüksek kazanç ve konforlu bir hayat sunuyor.

Westside İstanbul Proje Özellikleri

Westside İstanbul projesi 73 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde toplamda 1152 adet konuttan meydana geliyor. Projede bulunan daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde tasarlandı. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiyor.

Beylikdüzü'nde yükselen Westside İstanbul projesi, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Sağlık ve eğitim kurumlarının yakınında yer alan Westside İstanbul projesi Marmara Park, Koçtaş, Akbatı, Perlavista, Migros, Beylicium, Bauhaus, Nmerkez AVM, Eskidji Bazaar, İstanbul Outlet Center, Marka City gibi dev alışveriş merkezlerine de komşu konumda bulunuyor. 

Sosyal donatı alanlarıyla da sakinlerine huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sunan Westside İstanbul projesinde açık-kapalı otopark, mağaza, ofis, yeşil alan, 24 saat güvenlik, spor salonu, sauna, cafe, fitness salonu, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve çocuk parkı bulunuyor.

Westside İstanbul Projesi Ulaşım

Westside İstanbul projesi, İstanbul'un markalı konut projelerine yoğun şekilde ev sahipliği yapan ilçesi Beylikdüzü'nde alışveriş merkezlerinin ortasında, onlarca eğitim ve sağlık kurumuna komşu konumda yükseliyor. Proje Barış Mahallesi, Mehmetçik Caddesi, No:10 adresi üzerinde konumlanıyor.

Westside İstanbul Ne Zaman Teslim Edilecek?

Toplamda 1152 konuttan meydana gelen Westside İstanbul projesinden daire satın alanlar dairelerine hemen teslim avantajıyla anında taşınabilecek.

Westside İstanbul Fiyat Listesi

Westside İstanbul projesindeki 1+0 tipindeki daireler 237 bin TL'den, 1+1 tipindeki daireler 400 bin TL'den, 2+1 tipindeki daireler 500 bin TL'den, 3+1 tipindeki daireler 700 bin TL'den, 4+1 tipindeki daireler 850 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.