Vadikoru Projesinde Teslimler Başladı

Invest İnşaat’ın Ayazağa bölgesine hayata geçirdiği Vadikoru projesinde teslim süreci 6 ay erken başladı.

Vadikoru Projesinde Teslimler Başladı
16.07.2019 - Salı

İstanbul’un Ayazağa bölgesinde Invest İnşaat’ın imzasıyla yükselen Vadikoru projesinde teslimler 6 ay öne çekilerek ilk daireler sahiplerine teslim edildi. Evlerinin anahtarlarını teslim alan aileler dairelerine daha erken kavuşmanın heyecanını yaşadı. 

Ayazağa’nın Yeni ve Özel Değeri: Vadikoru

Invest Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, gerek ortaklıklar gerekse Invest İnşaat firmasıyla prestijli projeler hayata geçirdiklerini belirterek şöyle konuştu: “Ayazağa bölgesinin önemli yatırımcılarından ve bölgenin geliştiricilerinden birisiyiz. Bölgenin dönüşümü için çıktığımız yolda bugün geldiğimiz noktada Ayazağa farklı bir konuma ve güzelliğe ulaştı. Invest İnşaat - Artaş İnşaat ortaklığında Ayazağa bölgesine hayat veren Vadistanbul projemizi kazandırdık. Vadistanbul Teras adını verdiğimiz ilk etapta 1.111 adet konutta ayrıcalıklı yaşam uzun süredir devam ediyor. İkinci etap Vadistanbul Bulvar ise bölgenin en eşsiz AVM’sini de içinde bulunduruyor ve Vadistanbul AVM, 2017 yılından itibaren minyonlarca ziyaretçisine unutulmaz anlar yaşatıyor. Son etabımız Vadistanbul Park’ta yer alan 804 adet dairede de teslimler yapıldı ve yaşam başladı.

Bugünlerde farklı bir heyecan daha yaşıyoruz. Ayazağa bölgesinde geliştirdiğimiz gözbebeğimiz Vadikoru projemizi belirlenen süreden 6 ay erken bitirdik ve daire sahiplerine sürpriz yaparak anahtar teslimlerine başladık.  Belgrad Ormanlarına komşu konumuyla ön plana çıkan Vadikoru projemizden daire alanlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, evlerinde güle güle oturmalarını temenni ediyorum. Sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru, Ayazağa’nın yeni ve özel bir değeri olarak yerini alacak”

Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.