Vadikoru Projesinde Lansmana Özel Fiyatlar Başladı!

Invest İnşaat imzasıyla Ayazağa'da yükselen Vadikoru projesi lansmana özel fiyatlarıyla görücüye çıktı.

Vadikoru Projesinde Lansmana Özel Fiyatlar Başladı!
19.09.2017 - Salı

Invest İnşaat imzasıyla Ayazağa'da yükselen Vadikoru projesi lansmana özel fiyatlarıyla görücüye çıktı.

Eylül ayının gelmesiyle hareketlenen gayrimenkul sektörü yeni projelerini tanıtmaya devam ediyor. Invest İnşaat imzasıyla Kağıthane'de yükselen Vadikoru projesi de basın karşısına çıktı. Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği nitelikli projelerle öne çıkan Invest İnşaat, yeni projesinin tanıtımını Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir toplantıyla yaptı. Tasarım ve mimarisinin yanı sıra bulunduğu konum itibariyle de farklı bir proje olan Vadikoru'nun tanıtım toplantısına Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Invest İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Uçar, Vadikoru Satış Müdürü Merih Deligöz ve Vadikoru projesinin mimarı ve İki Design Group Kurucu Ortağı Yüksek Mimarı Murat Kader katıldı. 

242 konut, 84 ofis ve 12 cadde mağazasından oluşan, tüm sosyal donatıların kusursuz bir yaşam alanı oluşturmak için geliştirildiği Vadikoru’da alışveriş caddesi, açık-kapalı otopark ve yeşil alanlar ortak alanları oluşturuyor. Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen Vadikoru'da 67 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin metrekare fiyatları ise lansman dönemine özel olarak 8 bin TL olarak belirlendi. Konutlarda metrekare aralıkları ise; 1+1'ler 67 ile 85 metrekare aralığında, 2+1'ler 105 ile 159 metrekare son olarak 3+1'lerde 177 ile 191 metrekare aralığında üretiliyor. Projede alternatif ödeme seçenkleri, lansmana özel fiyat avantajları yer alıyor. 

Vadikoru  projesi çerçevesinde site hayatında sağlan sosyal alan ayrıcalıkları arasında  ise 7/24 güvenlik hizmetleri, sosyal tesislerde hamam, sauna, fitness salonu ve açık yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları kullanıcıya kusursuz bir hayat vadediyor.

Fırsat Projeleri