Türkerler Holding Mahall Projelerinde Cazip Kampanya!

Konut sektörünün büyük ilgi gören Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projeleri, yüzde 15 peşinatla 84 aya kadar vade  olanağını kapsayan  kampanyasını başlattı.

Türkerler Holding Mahall Projelerinde Cazip Kampanya!
01.12.2017 - Cuma

Konut sektörünün büyük ilgi gören Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projeleri, yüzde 15 peşinatla 84 aya kadar vade  olanağını kapsayan  kampanyasını başlattı.

Farklı alanlardaki faaliyetleri ile dikkat çeken Türkerler Holding, gayrimenkul geliştirme alanında hayata geçirdiği projeleriyle büyük ilgi görüyor. Ankara ve İzmir’de hayata geçirdiği Mahall markalı projeleri ile dikkat çeken firma; tasarımdan mühendisliğe kadar yüksek kalitede yaptığı faaliyetlerle  fark yaratıyor.

Özellikle, kent mimarisiyle uyumlu ve tasarımlarıyla kente katma değer kazandıran teknolojik altyapısı güçlü, sosyal alanları ve otoparkı mevcut olan Mahall projeleri, Ankara ve İzmir’de yatırımcısına mahalle sıcaklığını yaşatmayı amaçlıyor. Türkerler Holding, söz konusu projeleri için lansman süreciyle birlikte farklı, cazip ödeme kolaylıkları sağladı.

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara’da, yılın son günlerinde cazip bir kampanyaya daha start verildi. Mahall Bomonti İzmir projesi, kampanya kapsamında yatırımcısına yüzde 15 peşinat, yüzde 15, 1 yıl sonra ara ödemeyle 0 faizle 6 yıl vade fırsatı sağlıyor. Aynı projenin ticari birimleri için ise, yatırımcılara yüzde 15 peşinat ve 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme ve 7 yıla kadar vade olanağı tanınıyor. Türkerler Holding’in Mahall Ankara projesinde, hem ofis hem konutlarda yüzde 30 peşinatla 60 ay ve 0 faiz imkanı mevcut. Projede yatırımcılara yönelik kampanyada yüzde 5 peşinat  ve 0 faizle 36 ay vade olanağı da sunuluyor.

Mahall Bomonti İzmir; Geçmiş ve Geleceği Buluşturdu!

Mahall Bomonti İzmir projesi, 9 tarihi binanın restorasyonu ve yeni inşa edilecek 3 blokla birlikte uluslararası standartlarda bir yaşam, iş ve eğlence merkezinden oluşacak. Proje kapsamında ofis katları, residance ve dünya markası eğlence ve alışveriş markaları, müze, açık hava sineması, şık restoran ve kafeler yer alacak. Mahall Bomonti İzmir Projesi kapsamında, Loft konut konseptiyle inşa edilen proje, çift kat tavan yüksekliği ve geniş teraslı olarak tasarlandı.

Mahall Ankara’da, 10 Bin Kişi Yaşayacak!

İnşası tamamlanan ve teslim edilmeye başlanan Mahall Ankara projesi, yatırımcısına keyifli bir yaşam alanının kapılarını açıyor. Ankara’da,10 bin kişinin yaşaması planlanan, bunun yanı sıra  çalışma, eğlenme olanaklarının da yer alacağı projede; konut, ofis ve mağaza karmasından meydana geliyor. Konut teslimlerinin hemen yapıldığı projede,  fiyatlar 1 milyon TL'den yatırımcıya ulaşıyor. Projenin sosyal donatıları arasında;  spor alanı, fitness, sauna, yüzme havuzu,çocuk oyun alanları ve kapalı otopark gibi hizmetlerde mevcut.

Proje kapsamında; Divan Residance yatırımcılarına otel konforunda ev sıcaklığı sunacak. Öte yandan, Mahall Ankara projesi 315 adet ofis, 191 adet home ofis, 268 adet konut, Divan ayrıcalığı ile 82 adet residance ve 64 adet mağaza proje kapsamında  konfora dair her şeyi bir arada sunuyor. 

Fırsat Projeleri