TOKİ'den Yüzde 22 İndirim Kampanyası! 

Alt gelir grubuna hitap eden projeleri ile vatandaşların konut sahibi olmasını sağlayan TOKİ, yüzde 22’ye varan indirim sunan bir kampanya düzenledi. 

TOKİ'den Yüzde 22 İndirim Kampanyası! 
18.03.2019 - Pazartesi

Alt gelir grubuna hitap eden projeleri ile vatandaşların konut sahibi olmasını sağlayan TOKİ, yüzde 22’ye varan indirim sunan bir kampanya düzenledi. İşte detaylar...

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından vatandaşlara bir müjde daha verildi. Borcunu erken ödeyip tapusunu anında almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için TOKİ tarafından yeni bir kampanya düzenlendi. Peki TOKİ kampanası ne zaman başlıyor? Başvuru şartları neler? Kimler faydalanabilecek? Son başvuru ne zaman? Her yıl tekrarlanan bu kampanya ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor. 

TOKİ Kampanyasında Başvurular Ne Zaman? 

Borcunu erken bitirmek isteyenler için TOKİ tarafından sunulan kampanyaya başvurular 21 Mart 2019 tarihinde başlıyor.  Konut ve işyeri sahiplerinden gelen yüksek talep dolayısıyla her yıl yapılan bu ödeme ve indirim kampanyası için bu yılki tarih 21 Mart olarak belirlendi. TOKİ bu yıl alacağı konutu ya da işyeri bedelinin tamamını peşin ödeyenlere yüzde 22 oranında büyük bir indirim yapacak. Kampanya 210 konut ve işyeri alıcısını kapsayacak.

TOKİ Kampanyasına Başvuru Şartları Neler? 

TOKİ’nin yüzde 22 indirim kampanyasından yalnızca tüm tutarı ödeyenler değil, bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da faydalanabilecekler. Bu vatandaşların da kampanyadan yararlanabilmeleri için borç bakiyesinin %25’inden az olmamak koşulu ile yaptıkları ödemeler için indirim alabilecekler. TOKİ’nin indirim kampanyasından faydalanabilmek için başvuru yapan vatandaşların ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi TOKi’ye ödemeleri gereken bir borçlarının olmaması gerekiyor. Bu kampanyadan 2017 yılı sonuna kadar satılmış ve taksiti 2017 yılı sonuna kadar başlamış olan işyeri ve ev sahipleri faydalanabilecek. Taksit sayısı 12’den daha az olan projelerde kampanya geçerli değil. 

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman? 

TOKİ’nin indirim kampanyasından faydalanmak isteyenlerin başvuru tarihlerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. Kampanyanın son başvuru tarihi 19 Nisan olarak açıklanmış durumda. Bu tarih geçtikten sonra herhangi bir indirimden faydalanmak söz konusu olamayacak. 

Fırsat Projeleri

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

Yaz Fırsatı 8

ANTALYA / ALANYA

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

Akdeniz'in İncisi Alanya'da Harika Yaz Fırsatı

MyWay 202 Bornova

İZMİR / BORNOVA

Ege Üniversitesinin Yanıbaşında Son Fırsat Daireler

Ege Üniversitesinin Yanıbaşında Son Fırsat Daireler