Toki Satışa Çıkardı, Emekliler Akın Etti!

Toki, Tokat'ta satışa çıkaracağı 292 konut için emekliler banka önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Toki tarafından inşaat çalışmaları süren 436 konuttan 292’si emeklilere satılıyor.

Toki Satışa Çıkardı, Emekliler Akın Etti!
11.09.2018 - Salı

Toki tarafından hayata geçirilen her projede yer alan konutlar, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Toki'nin inşa çalışmalarını gerçekleştirdiği ve Tokat ilinde yer alan konut satışına da emekliler yoğun ilgi gösterdi. İnşa çalışmaları devam eden, 436 konuttan 292’si emeklilere satışa sunuldu.

Toki konut satışı ile alakalı ön kayıtların yapıldığı ilk gün vatandaşlar, banka şubesi önünde sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluşturdu. Konut hayali kuran emekli vatandaşlar Toki’nin emeklilere yönelik  konut satışı için bin lira ödeme yaparak kayıt işlemi yaptırdı.

Toki Satışlarında Son Gün 21 Eylül!

Toki Tokat tarafından inşaat çalışmaları devam eden 436 konuttan 292’si emeklilere yönelik satılıyor. Toki’nin emeklilere konut satışı 21 Eylül tarihine kadar devam edecek ve konut satışı için ön kayıt yaptıran emekliler 3 Ekim'de düzenlenecek kura çekiminde ev sahibi olabilecek. Yapılacak kurada konut hakkı kazanan emekli vatandaşlar, bankaya 12 bin ile 19 bin lirayı iki ayrı seçenekte para yatırarak, 180 ay vade ile konutun metrekaresine göre; 517 ila 793 lira arasında taksit ödeyecek.

Toplamda, emekli vatandaşlar uygun ödeme koşulları sayesinde 105 bin ila 162 bin liraya konut sahibi olabilecek. Toki’nin sattığı 3+1 daireler 126.42 metrekare, 2+1 daireler ise 85.38 metrekareden oluşuyor ve  3+1 dairenin fiyatı da  225 bin 166 TL. Öte yandan en yüksek daire fiyatı ise 260 bin 193 TL ve bunun için de 96 ay ila 120 ay arasında vade uygulanıyor.

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...