The Populıst Restaurant - Bar, Design Awards'ın Finalisti!

The Populist, fark yaratan mimarisiyle Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışması Restaurant & Bar Design Awards’ın finalistleri arasında bulunuyor.

The Populıst Restaurant - Bar, Design Awards'ın Finalisti!
18.09.2017 - Pazartesi

The Populist, fark yaratan mimarisiyle Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışması Restaurant - Bar Design Awards’ın finalistleri arasında bulunuyor.

İspanyol tasarım firması Lagranja Design tarafından tasarlanan The Populist, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın ruhunu yansıtan mimarisi ve farklı ambiyansıyla, İstanbul’un popüler buluşma noktalarından biri durumunda.

The Populist, Restaurant - Bar Design Awards’da finale kaldı.  Mekanın katıldığı yarışmaya Avrupa’daki yüzlerce bar ve restoranda katılıyor. Yarışma bir diğer özelliği ise, tasarım alanında Avrupa’nın en prestijli yarışmalarından biri olması.

The Populıst Adını Avrupa’ya Duyurdu!

Duvarlarını süsleyen fotoğrafları, grafik tasarım detayları, tarihi binaya uygun özel tasarım mobilyaları ve aksesuarları sayesinde The Populist, tasarım ve dizaynı ile fark yaratmış. Mekan, Avrupa’nın mimari tasarım alanında başarılı bulunan, restoran ve barların seçildiği Restaurant - Bar Design Awards’da yüzlerce katılımcıyı geride bırakarak finalistler arasında yer aldı.

Tarihi Bomonti bira fabrikasının mirasını yeni bir döneme taşıyan anlayışı ile şehrin beklentilerine cevap veren The Populist, konsept tasarımıyla da adını Avrupa’ya duyurmayı başardı.

Fırsat Projeleri