Terrace Tema Projesi Teslim Tarihi

İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Tema projesi hakkında internette "Terrace Tema projesi teslim tarihi" araması yapılıyor.

Terrace Tema Projesi Teslim Tarihi
27.07.2017 - Perşembe

İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Tema projesi hakkında internette "Terrace Tema projesi teslim tarihi" araması yapılıyor.

İstanbul'un her geçen gün değerine değer katan ilçesi Küçükçekmece'nin Halkalı bölgesinde hayata geçirilen Terrace Tema projesi 30 bin metrekare alan üzerinde yükseldi. 52 yıldır inşaat sektöründe yer alan ve sektörüm öncülerinden birisi olan İnanlar İnşaat tarafından inşa edilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda 416 konut bulunuyor. Modern mimarinin en özgün yapılarından birisi olan Terrace Tema projesinde teknolojinin bütün imkanları kullanıldı. Peki Terrace Tema projesi teslim tarihi ne zaman? İşte bu sorunun cevabı;

Terrace Tema projesi teslim tarihi

Küçükçekmece'de bulunan Tema parkın hemen yanı başında yükselen ve adını da buradan alan Terrace Tema projesi teslim tarihi belli oldu. Bitirilen dairelerin hemen teslim edilidği projede yaşam başladı. Projenin büyük bir bölümü satılırken kalan daireler için ise büyük kampanyalar yapılıyor.

30 ve 40 kat olarak 2 adet bloktan oluşan Terrace Tema projesi oldukça zengin sosyal alanı bünyesinde bulunduruyor. Küçükten büyüğe kadar herkes için mutlaka bir sosyal donatı sunan Terrace Tema projesinde Açık ve kapalı yüzme havuzları, Çocuk havuzu, Fitness center – sauna, Yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, Evcil hayvan parkı, Tenis kortları-basketbol sahası-streetball- masa tenisi, Masaj odası, Çim amfi alanı, Barbekü ve koru alanı, Yürüyüş parkurları, Kış bahçesi, Jakuzi ve Akıl oyunları gibi imkanlar bulunuyor.

Terrace Tema projesini öne çıkaran en önemli özelliklerden birisi de tavan yüksekliğidir. Günümüzde basık tavanlı yapıların aksine 3 metre tavan yüksekliğine sahip olan Terrace Tema projesinde konfor ve ferah bir arada yaşanabiliyor. Ayrıca 1+1 daireler 90 ila 114 metrekare, 2+1 daireler 138 ila 192 metrekare, 3+1 daireler 240 metrekare olarak tasarlandı. 

Fırsat Projeleri