Terrace Tema Projesi Fiyat Listesi

İnanlar İnşaat tarafından inşa edilen Terrace Tema projesi hakkında internette "Terrace Tema projesi fiyat listesi" araması yapılıyor.

Terrace Tema Projesi Fiyat Listesi
27.07.2017 - Perşembe

İnanlar İnşaat tarafından inşa edilen Terrace Tema projesi hakkında internette "Terrace Tema projesi fiyat listesi" araması yapılıyor.

30 ve 40 katlı olarak 2 kule şeklinde inşa edilen ve Küçükçekmece Halkalı'da bulunan Terrace Tema projesi, 1+1,2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda 416 konuttan meydana geliyor. 52 yıllık deneyimiyle İnanlar İnşaat güvencesiyle özgün bir tarzda inşa edilen Terrace Tema projesinde 1+1 daireler 90 ila 114 metrekare, 2+1 daireler 138 ila 192 metrekare, 3+1 daireler 240 metrekare olarak tasarlandı. Oldukça zengin sosyal donatılara sahip olan Terrace Tema projesi fiyat listesi açıklandığı günden bu yana vatandaşlar projeye yoğun ilgi gösteriyor. Peki Terrace Tema projesi fiyat listesi nasıl?

Terrace Tema projesi fiyat listesi

Terrace Tema projesi fiyat listesi açıklandığı günden bu yana projede satışlar hızlı başladı ve aynı şekilde de devam etti. Terrace Tema projesinde fiyatlar 475.000 TL'den başlıyor 1.290.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Şehrin merkezinde Tema parkın hemen yanı başında bulunan Terrace Tema projesine ilginin sebebi de İnanlar İnşaat firmasının uyguladığı fiyat politikasından kaynaklanıyor. Modern ve özgün bir mimariye sahip olan proje teknolojinin son imkanları kullanılarak hayata geçirildi. Zengin sosyal donatıları da göz önünde bulundurduğumuz zaman fiyat/kalite açısından Terrace Tema projesinin hayli ideal olduğunu görüyoruz.

30 bin metrekare arazi alanı bulunan projede büyükten küçüğe kadar herkes için zengin sosyal donatılar bulunuyor. Projenin sosyal alanları içerisinde Açık ve kapalı yüzme havuzları, Çocuk havuzu, Fitness center – sauna, Yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, Evcil hayvan parkı, Tenis kortları-basketbol sahası-streetball- masa tenisi, Masaj odası, Çim amfi alanı, Barbekü ve koru alanı, Yürüyüş parkurları, Kış bahçesi, Jakuzi ve Akıl oyunları yer alıyor.

Küçükçekmece'nin yeni sembolü haline gelen Terrace Tema projesinde 1+1 daireler için 1600 TL kira ödeniyor. 2+1 daireler 2 bin liradan 3+1 daireler ise 3 bin liradan kiracı buluyor. Bu sebeple Terrace Tema projesi yatırım amaçlı oldukça karlı bir proje olma özelliğine sahip.

Fırsat Projeleri