Tema Park Bölgeye Değer Katacak

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Tema Park'ın bulunduğ lokasyona değer katacağını söyledi.

Tema Park Bölgeye Değer Katacak
29.11.2017 - Çarşamba

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Tema Park'ın bulunduğ lokasyona değer katacağını söyledi.

Tema İstanbul Bahçe'nin tanıtım toplantısında konuşan Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, projenin yoğun ilgi gördüğünü bu sürece kadar ise 170 adet konut satıldığını dile getirdi.

Mesa, Artaş, Kantur&Akdaş ve Öztaş işbirliği ile Halkalı'da yükselen Tema İstanbul Bahçe projesinde yer alan 363 dairenin 170'inin satıldığının altını çizen Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Tema Park'la da bölgenin büyük değer kazanacağını kaydetti.

EĞLENCE PARKIYLA İÇ İÇE BİR PROJE

Projenin eğlence parkının yer değiştirmesiyle ortaya çıkan bir imkan olduğunu aktaran Boysanoğlu, "Bu değişikliği Karayolları Genel Müdürlüğü talep etmişti. Burada az sayıda konut var ancak eğlence parkıyla iç içe bir proje. Tabi bu tercihi yapacak müşteri sayısı kısıtlı olabilir. Daha az katlı binaların olduğu bir proje Tema İstanbul Bahçe. Ortaklar olarak burada sosyalleşmeye büyük önem verdik" şeklinde konuştu.

Tema Park'a herkesin girebileceğini de dile getiren Boysanoğlu, "Atakent bölgesine sosyalleşme konusunda önemli katkılar sağlayacak. Konutlar zaten alçak katlı olacak. Tema İstanbul Bahçe'de 363 dairenin 170'e yakın kısmı satıldı. İlk olarak Tema İstanbul'un ilk etap müşterilerine haber verdik, çoğunu onlar satın aldı. Kalan daireleri 5-6 aylık süreçte satarız diye düşünüyorum. Bahçe bölümünde Bahçeşehir Koleji olacak, buradaki çocuklara büyük katkılar sağlanacak" ifadelerini kullandı.

Fırsat Projeleri