Sur Yapı Topkapı Evleri Satışa Çıktı

Markalı konut üretiminde sektörde adından söz ettiren Sur Yapı 2017 yılı içerisindeki 5. Projesi olan Topkapı Evleri’ni satışa çıkardı.

Sur Yapı Topkapı Evleri Satışa Çıktı
24.05.2017 - Çarşamba

Markalı konut üretiminde sektörde adından söz ettiren Sur Yapı 2017 yılı içerisindeki 5. Projesi olan Topkapı Evleri’ni satışa çıkardı.


“İstanbul’un hayata açılan kapısı” sloganıyla satışa çıkan Sur Yapı Topkapı Evleri, İstanbul’un gözde ilçelerinden Topkapı’nın en değerli bölgesinde 300 milyon TL yatırım ile hayata geçiyor. Proje 57 bin 500 metrekarelik alanla yükselecek ve 224 konut ve 29 ticari alandan oluşacak.


Topkapı Evleri projesi az katlı mimari anlayışı ile avlu ve iç bahçe konseptini taşıyacak. Ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken proje, 29 dükkanın yer aldığı alışveriş caddesi ve sosyal olanakları ile standart üstü bir yaşama davet ediyor. 

 


Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Topkapı Evleri projesi için heyecanlı olduğunu belirterek, “Topkapı bölgesi İstanbul’un en önemli merkezlerinden bir tanesi. Son yıllarda yükselen çok sayıda markalı proje ile ön plana çıkan bölgede nitelikli konut ihtiyacı halen sürüyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiği Topkapı’da, üzerinde fabrika olan iki araziyi birleştirdik ve kentsel dönüşüm kapsamında projemizi satışa hazır hale getirdik” dedi.


Topkapı Evleri projesi 3 ile 11 kat arasında değişen 8 bloktan oluşuyor ve içerisinde 49 ile 456 metrekare aralığında alan büyüklüğüne sahip 56 farklı daire tipi yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. E5 otoyoluna ve Atatürk Havaalanı’na yakın konumu ile avantajlı lokasyonunun yanı sıra sunduğu sosyal olanaklarla da dikkat çeken Topkapı Evleri’nde daire sahiplerine birçok ayrıcalık sunuluyor. Projede, çim aktivite alanları, çocuk oyun alanları, iki adet yüzme havuzu, fitness, sauna ve daha birçok sosyal olanak mevcut.

Fırsat Projeleri