Sunset İncek Projesi Ne Zaman Teslim Ediliyor!

Sunset İncek konut projesi; yatırımcısına kentin karmaşasından uzak, keyifli bir yaşam sunuyor. Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, İncek’te inşa edilen Sunset İncek projesinin kullanıcılarına bir çok avantaj sağladığına dikkat çekti.

Sunset İncek Projesi Ne Zaman Teslim Ediliyor!
12.07.2018 - Perşembe

Yatırımcısına keyifli bir yaşamın yanı sıra, karlı bir yatırım fırsatı da sunan Sunset İncek projesinde, konutların 2020 yılında yatırımcılara teslim edilmesi hedefleniyor.

Sunset İncek, Butik Proje Nerede!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş  tarafından başkent’te  Son yılların en hızlı değerlenen lokasyonunda yer alan Sunset İncek konut  projesi, toplamda 2 konut kulesi ve 1 yatay bloktan meydana geliyor. Zarif mimarisi ve ferah iç mekanlarıyla dikkat çeken proje, yaşam alanı ile hem kaliteli hem de konforlu bir hayat vaad ediyor.

SunSet İncek Lokasyonu Nerede?

Ankara’nın ayrıcalıklı konut projeleri arasında yer alan ve inşaatı devam eden projenin, bir çok avantajının yanın sıra, lokasyon avantajı da  mevcut. Sahip olduğu manzara sayesinde yatırımcılardan da beğeni toplayan Sunset İncek projesi, İncek Bulvarı’ndan yukarıya doğru döndüğümüzde yeni gelişen, aynı zamanda gelişmeye de devam edecek olan bir lokasyon üzerinde konumlanıyor.

Sunset İncek projesi, Ankara-İncek’te yer alan  ve çevre yolu ile  şehre yakınlık  yakınlığı sayesinde, yatırımcısının günlük yaşama da kolayca entegre olmasına da olanak sağlıyor. Ankara’nın tanınmış bir çok okul ve üniversitelerinin, İncek bölgesinde yerleşke kurması ve okullarını bu bölgeye taşıması İncek lokasyonuna ayrı bir değer kazandırıyor. Öte yandan projesinin, yakın zamanda hayata geçecek olan Bilkent Şehir Hastanesi’ne olan yakınlığı da ayrı bir değer kazandırıyor.

Sunset İncek Ne Zaman Teslim Ediliyor?

Projede konut teslimlerinin, 2020 yılının son çeyreğinde yapılması planlanıyor. Sunset İncek projede, yeşil ile iç içe güvenli bir site yaşamı amaçlanıyor. Projede, güvenlikli bir ortamda site içerisinde yeşilin her tonunun yer aldığı peyzaj düzenlemesi de yer alıyor. Bunun yanı sıra; kullanıcıların çocuklarına ait çocuk oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yolları ile ıhlamur ve kiraz ağaçlarının da bulunduğu, sosyal yaşam alanları yer alıyor.

Sunset İncek, Daire Tipi Nedir?

Sunset İncek projesi; mimarisi, iç mekan tasarımı ve sosyal donatılarıyla yatırımcılarına İncek’te hem keyifli hem de karlı bir yaşam sunuyor. Ebeveyn banyosu dışında projede yer alan ve çocuk odasında bulunan banyonun da  kullanıcıların hayatını kolaylaştırması amaçlanıyor. Sunset İncek projesi, geniş ve aydınlık yaşam alanları ile estetik ve yenilikçi mimariyi; yatırımcıları ile buluşturuyor. Projede daire alternatifleri: 2+1, 5+1 ve 6+1’den oluşuyor. Ayrıca, kullanıcılara sunulan +1  daire ile farklı bir konfor ve yenilik sağlanıyor.

Sunset İncek Proje Fiyat Listesi!

Konut projesinde daire tipine göre konut fiyatı değişiyor. Projede yer alan konutlar: 2+1 daireler 435.127 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 665.577 TL'den başlayan fiyatlarla ve 6+1 daireler ise; 782.143 - 845.958 TL'den yatırımcılara ulaşıyor.

Sunset İncek, Yatırımcılara Aile Odaklı Yaşam Sunuyor!

Özellikle çocuklu ve geniş ailelerin birlikte daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak olan  24 m2 ila 48 m2 arasında değişen büyüklüklerde oluşan ada mutfaklar kullanıcılarına büyük kullanım rahatlık sağlıyor. Sunset İncek konut projesinde, her katta bulunan 2 daire  seçeneği ile yan dairenizden gelecek seslerin en aza indirilmesi ve özel yaşam kavramı dikkate alınıyor. Öte yandan projede,  park sıkıntısı yaşanmaması için araç trafiğinin yer altına alınması ve kapalı otopark alanında her daire ait bağımsız otopark alanlarının oluşturulması planlanmış durumda.

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Nef Çekmeköy

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Nef'ten

Nef'ten "Oturunca Ödersiniz" Ayrıcalığı...

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...