Strada Bahçeşehir'den Ev Alana Pırlanta Hediye

Akzirve Gayrimenkul tarafından İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Bahçeşehir’de hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesinde 27 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında daire alan herkese üç taş pırlanta hediye.

Strada Bahçeşehir'den Ev Alana Pırlanta Hediye
20.02.2018 - Salı

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesinde 27 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında daire alan herkese üç taş pırlanta hediye.

Minimum Fiyat 280 Bin TL

İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Bahçeşehir’de hayata geçirilen Strada Bahçeşehir projesinde daire fiyatları 280 bin liradan başlıyor. Daire alan herkese üç taşlı pırlanta bir yüzüğün hediye edildiği Strada Bahçeşehir projesi 350 bin metrekarelik inşaat alanında yükseliyor.

Avantajlı Lokasyon

Toplamda 2 bin 500 adet dairenin yer aldığı Strada Bahçeşehir projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projedeki daire büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare arasında değişiyor. Akzirve Strada Bahçeşehir Projesi İstanbul’un Avrupa kapısı Bahçeşehir'de benzersiz bir lokasyona sahip. Bir yanında Avrupa’nın en büyük havalimanı, diğer yanında İstanbul’un heyecanla beklenen yeni boğazı Kanal İstanbul olan projenin konumu modern mimari yapıları, benzeri kentin hiçbir noktasında görülemeyecek büyüklükte şehir parkları, her gün gelişen sosyal imkânlarıyla vazgeçilmez bir yaşam alanı olacak.

Modern ve Klasik Mimari Bir Arada

Klasik ve modern mimarisiyle; parkları, bahçeleri, benzersiz şehirleri, geçmişi ve bugünüyle büyük bir uygarlık birikiminin kesişim merkezi İtalya; ve bu uyarlığın yaşam dolu, neşeli insanlarıyla dolup taşan, çiçek kokan, hayat veren muhteşem caddeleri. İşte Strada bu yaşamı ve bu standartları Bahçeşehir’in kalbine, merkezine getiren büyük bir hayalin, kapsamlı bir projenin ismi. İtalyanca “Cadde” anlamına gelen Strada, İstanbul’un canlı, keyifli ve benzersiz yeni sosyal merkezi olma iddiasıyla hayatımıza giriyor.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

Strada Bahçeşehir'den Cazip Fiyat Fırsatı!

İkinci Ev're Sancaktepe

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Bu Fiyatlara Bu Fırsat Kaçmaz

Bu Fiyatlara Bu Fırsat Kaçmaz

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de %25 İndirim Avantajı

Evora Denizli'de %25 İndirim Avantajı

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı