Sinpaş Gökorman, Salon Salomanje Keyfi Sunuyor!

Sinpaş Gökorman, özel manzara ve mimariye sahip, 60 m2 salon salomanje daire alternatifleri ile fark yaratıyor. Villa konforunu büyük küçük her mekana taşıdığı Gökorman konut projesi, Çamlıca ve Çekmeköy’e yakınlığı ve uygun ödeme koşullarıyla bölgenin en cazip projelerinden biri olarak yatırımcılardan ilgi görüyor.

Sinpaş Gökorman, Salon Salomanje Keyfi Sunuyor!
14.09.2018 - Cuma

Gayrimenkul sektörünün deneyimli  markalarından Sinpaş, Gökorman projesiyle İstanbul’u sıra dışı bir yaşam tarzı ile tanıştırıyor.

Çekmeköy Ormanı manzarasına hakim olan konut proje Türkiye’de ilk kez cepheye de yansıyan özel mimarisiyle ormanın yeşilini, gökyüzünün mavisini yaşam alanına taşıyor. Projede yer alan salomanje iç tasarımıyla da bütün konutlarda adeta villa ferahlığı sunuyor.

Şeffaf Odalarla Farklılaşıyor!

Sinpaş markasının  Anadolu Yakası yer alan 18. Projesi olan Gökorman, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın karşısında Ümraniye lokasyonunda konumlanıyor. Proje,  özel mimarisiyle Anadolu Yakası’nın en dikkat çeken yaşam alanlarından birini oluşturuyor. Gökorman projesi;  1+1’den 4+1’e kadar farklı  daire seçeneklerinden oluşuyor. Gökorman projesinde yer alan farklı tasarım özelliklerinden biri de şeffaf odalar. Bu tasarım sayesinde, duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odalar, dört mevsim boyunca muhteşem Çekmeköy Orman manzarası, konutların içinde yer alıyor.

Mesafeleri Kısaltan Konum!

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında konumlanan  proje; Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, Tem ve bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile iyi bir yatırım fırsatı sağlıyor. Gökorman projesi, birçok Sinpaş projesinde olduğu gibi köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine de oldukça yakın mesafede yer alıyor.

Gökorman, Yatırımcıyı Mutlu Eden Özellikler!

Gökorman projesi, 426 konuttan oluşan, doğal rekreasyon alanları ve hemen yanı başındaki günlük ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan çarşısı ile butik bir proje özelliğine sahip olarak inşa ediliyor. Projenin sosyal donatıları arasında: yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, kafe, fitness, sauna ve lounge yer alıyor. Bunun dışında ayrıca çocuklar için de açık havada projenin, hemen yanı başındaki 10.000 m2’lik parkta yeşili ve maviyi tanıma ve doğayla iç içe büyüme olanağı bulunuyor.

Uygun Ödeme Koşulları: 60 Ay Vade!

Gökorman projesinde;  1+0’dan 4+1’e kadar farklı daireler Sinpaş’ın, 60 ay vadeli ödeme seçenekleriyle yatırımcılara ulaşıyor.

Sinpaş Gökorman Proje Künyesi!

Toplam Arsa Alanı: 11.263 m2

Konum: Ümraniye / İstanbul

Teslim Tarihi: 2020

Konut Sayısı: 426

Metrekare Aralığı: 48-205

Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Demir Country

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Demir Country' de Projede Fırsat'a Özel Kampanya!

Demir Country' de Projede Fırsat'a Özel Kampanya!

Nirvana Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

AKS Focus İstanbul

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!