Sinpaş Gökorman Projesi'nde Fiyatlar Belli Oldu

Sinpaş imzasıyla hayata geçirilen Gökorman Projesi'nde fiyatlar açıklandı. Buna göre projede daire fiyatları 359 bin liradan başlıyor.

Sinpaş Gökorman Projesi'nde Fiyatlar Belli Oldu
23.09.2017 - Cumartesi

Sinpaş imzasıyla hayata geçirilen Gökorman Projesi'nde fiyatlar açıklandı. Buna göre projede daire fiyatları 359 bin liradan başlıyor.

Anadolu Yakası'nda 18. projesini hayata geçirecek Sinpaş'ta Genel Müdür Seba Gacemer, "Sinpaş’ın farkı; kimsenin girmeye cesaret edemediği yerlere girip, oraları cazibe merkezi haline getirmek. Bundan 40 yıl öncesinin Türkiye’sinde ev inşa etmek, adeta ustaların elinde olan, küçük ve bireysel girişimlerdi. O dönemde kurumsal firmalar hele hele ülke düzeyinde markalaşmış kurumlar yoktu. Sinpaş, böyle bir ortamda marka projelerle yazlık evler ve siteler yapma hedefi ile yola koyulan ilk şirket oldu. 43 yıldır hep farklı ve yenilikçi olabilmek için çalıştı ve sayısız ilklere imza attı. Bu illkler Superbrands 2016 Türkiye’de bize, gayrimenkul alanında özel sektörün iki defa üst üste seçilen tek ‘süper marka’sı ünvanını kazandırdı" ifadelerini kullandı.

Gacemer, dünyada çevre dostu ve kendine yeten binaların ihtiyaç haline geldiğini, yaşayan, nefes alan ve oksijen üreten dikey projelerin geleceğin mimarisine aday olduğunu kaydederek, bu mimarinin bir örneği olan Gökorman projesine ilişkin, "Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası, modern mimarisi ve yatırım değeriyle, yeşili gökyüzüyle buluşturuyor. Projemiz özgün mimarisiyle İstanbul’a nefes aldıracak. Pencerenizi gökyüzü ve orman manzarasına açacağınız Gökorman’da doğanın güzelliklerine komşu olacaksınız. Cephesinde taşıdığı 200 ağaç ve 2000’den fazla peyzaj bitkisiyle yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek Gökorman size nefes aldıracak. Gökorman, sakinlerine Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğin yanı sıra doğaya ne kadar yakın olduklarını da hissetme olanağı sunacak. Yatırımcısına da giderek artan değer kazandıracak" şeklinde konuştu.

SİNPAŞ GÖKORMAN PROJESİ

Projede 1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçenekler yer alırken, ev tiplerinin yüzde 70’i 100 metrekareden büyük dairelerle aile konseptini oluşturuyor. Geri kalan daireler ise iş merkezlerine ve metroya yakınlığı ile genç profesyonelleri hedefliyor.

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje, Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek Gökorman, Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika mesafede konumlanıyor.

PROJE KAMPANYASI

330 milyon TL yatırım bedeli ile Gökorman, lansmana özel sunduğu yüzde 10 indirim avantajının yanısıra, yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

Fırsat Projeleri