Sinpaş Finans Şehir, Yatırımın Yeni Merkezi Olacak

Sinpaş Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen Sinpaş Finans Şehir projesine imza atıyor.

Sinpaş Finans Şehir, Yatırımın Yeni Merkezi Olacak
28.09.2017 - Perşembe

Sinpaş Yapı, en yeni projesi Sinpaş Finans Şehir ile herkesin ilgisini çekecek yepyeni bir konsepti İstanbul’a armağan ediyor.

Finans Dünyası İçindeki Zengin Yaşam

Londra, New York, Dubai gibi dünyanın önde gelen finans merkezlerinde örneği olan ‘finans dünyası içindeki zengin yaşam’ konsepti, Sinpaş Finans Şehir ile İstanbul’da hayat buluyor. Sinpaş Yapı, dünyanın yeni finans üssü İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında, az katlı mimarisi ve sıcak sokak konseptiyle yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde konumlanan Sinpaş Finans Şehir; ‘birlikte yaşama’ ve şehri tüm dokularıyla deneyimleme kavramlarına odaklanan ‘şehirli’ konseptiyle tasarlandı.

Seçkin Bir Yaşam

Sinpaş Finans kent Elit ve seçkin detaylarıyla şehrin enerjik dokusunu ve sıcaklığını yaşatmayı Şehir, yerli ve yabancı iş dünyasına yeni ve özgün bir yaşam tarzı vadediyor. Sinpaş Finans Şehir’ in merkezi konumu ve bu özel konsepti, aynı zamanda hızla değer kazanacak çok güçlü bir yatırım potansiyeli sunuyor. Ön talep süreci başlayan Sinpaş Finans Şehir, şimdiden çok yoğun ilgi gördü.

Toplam 2 Bin 750 Birim

Gayrimenkul sektöründe daima yeniliklere imza atan Sinpaş, gelişen Türkiye’nin kalbi işlevini görecek, dünyanın en önemli yatırım üslerinden biri olarak planladığı Sinpaş Finans Şehir projesini satışa çıkardı. Sinpaş Finans Şehir, Finans Merkezi’nin yanı başında toplam 2.750 konuttan oluşuyor. Ayrıca home ofis, ticari alanlar ve 36 bin 500 metrekarelik dev bir şehir parkından oluşan konseptiyle ‘şehirli, modern ve zengin’ bir yaşam sunuyor. 50 bine yakın beyaz yakalı çalışana istihdam sağlaması beklenen Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'nin en yakın komşusu olan proje şehrin merkezinde yaşayıp şehir hayatından keyif alanların tercihi olacak.

Herkesin İmrendiği Sıcak Yaşam, Sinpaş Finans Şehir İle Yükselecek

Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Sinpaş Finans Şehir Basın Toplantısı’nda bir konuşma yaptı. Çelik, New York, Londra, Dubai gibi önde gelen küresel finans üslerini örnek göstererek şunları söyledi: “Londra ve New York gibi dünyanın finans şehirlerinde gelişen yaşam konseptleri, o bölgenin çekim merkezi haline geliyor. Finans dünyası ile iç içe olan yaşam alanları da hızla gelişiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri New York’un yanı başında yer alan Soho’dur. Şimdi Soho’da herkesin imrendiği mimari ve sıcak yaşam, Sinpaş Finans Şehir ile hayata geçecek. Bizi heyecanlandıran bu projeyi 2 milyar 350 milyon TL’lik bir yatırımla gerçekleştiriyoruz. 36 bin 500 metrekarelik bu dev şehir parkında göletler, oturma terasları ve yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyoruz”. Bugün şehirde yaşayan herkesin gündelik hayatında bisiklet kullanmayı hayal ettiğini de belirten Çelik, Sinpaş Finans Şehir’de bisikletin günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olacağını kaydetti. Son olarak projenin ön talep aşamasında olduğunu belirten Mahmut Sefa Çelik, ilginin çok yoğun olduğunu, Sinpaş Finans Şehir’de yaşamın başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi ve “Sinpaş Finans Şehir, İstanbul’a ve Türkiye’ye şimdiden hayırlı olsun” diyerek konuşmasını noktaladı.

Fırsat Projeleri