Seranit Grup Cersaie Fuarı'na Hazırlanıyor!

Seranit Grup, bu yıl Eylül ayında yapılacak ve Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı olan Cersaie’ye katılmaya hazırlanıyor.

Seranit Grup Cersaie Fuarı'na Hazırlanıyor!
27.08.2017 - Pazar

Seranit Grup, bu yıl Eylül ayında yapılacak ve Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı olan Cersaie’ye katılmaya hazırlanıyor.

Seranit Grup, Avrupa seramik sektörünün büyük buluşması sayılan Cersaie Fuarı’nda, yeni koleksiyonlarını  ziyaretçilerinin  beğenisine sunacak. Sektörün iddialı markalarından Seranit Grup, dünya seramik sektörünün önemli markalarını buluşturacak olan fuarda, Seranit Porselen ve Serra Seramik 2018 koleksiyonlarıyla iddialı katılıyor.

Seranit Grubu standının Fuarda, inovatif ürünler ve ebat çeşitliliğiyle, yabancı ziyaretçilerin  ilgi odağı olması bekleniyor. Fuar, İtalya’nın Bologna kentinde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sektör profesyonellerini buluşturuyor.

Aynıo zamanda Cersaie Fuarı’nda; Seranit Grup, Seranit Porselen ve Serra Seramik’in 2018 koleksiyonlarını da sektöre tanıtmaya hazırlanıyor. 25 – 29 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak fuarda, Seranit Grup ziyaretçilerini Salon 19’daki D 9 – C 10 standında ağırlayacak.

Türk  Seramik Sektörü İddialı!

Fuardaki standın en önemli özelliklerinden biri de, ürünlerin ebat çeşitliliği olacak. Bu yıl 40x120, 30x90, 30x120, 90x90, 60x120 ve 70x70 ebatlarına ek olarak üretimine yeni başlanan 22,5x135 ebatlı ürünler de stantta yer alacak. Seranit Grup, Seravista ve Duostone gibi ödüllü ve inovatif ürünlerinin yanı sıra, geçen yıl büyük ilgi gören, Aquanit porselen duş karosunu da ziyaretçilerin ilgisine sunacak.

Aquanit, küçük banyolardan büyük banyolara kadar her yerde uygulanabiliyor.  Ürün, 6 farklı modeliyle hastane, otel, bakım evi, ev, spor merkezleri, spa alanları ve havuz duşları gibi alanlarda rahat ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Fırsat Projeleri