Şehrin İçinde Doğal Yaşam: Eston Şehir Koru

Polatyol’un hayata geçirdiği Eston Şehir Koru projesi Bahçeşehir’in kalbinde doğayı tam anlamıyla yaşamak isteyenler için yükseliyor…

Şehrin İçinde Doğal Yaşam: Eston Şehir Koru
20.11.2017 - Pazartesi

Polatyol’un hayata geçirdiği Eston Şehir Koru projesi Bahçeşehir’in kalbinde doğayı tam anlamıyla yaşamak isteyenler için yükseliyor…

Dünyanın en büyük 250 müteahhidi arasında yer alan Polatyol, Eston Şehir projesi kapsamında hayata geçirdiği Eston Şehir Koru projesinde doğal yaşamı evinize getiriyor. Daire sakinlerine yalnızca ev değil bir yaşam sunan Eston Şehir Koru nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, meyve bahçeleri, göleti ve özel evcil hayvan parkı gibi eşsiz imkânlarıyla hayat enerjinizi yükseltecek bir konseptte tasarlanıyor.

Eston Şehir Koru Fiyat Listesi

Daire tiplerinde geniş bir yelpazeye sahip olan Eston Şehir Koru projesinde villa, katlı villa, 5 katlı koru konakları ve 7-8 katlı koru evleriyle toplam 1.090 konut ve 31 ticari birim bulunacak. Projede yer alan dairelerin tipleri 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanırken, dairelerin alan büyüklükleri 126 metrekareden başlıyor. Eston Şehir Koru fiyat listesi kapsamında en küçük daire 640 bin TL’den satılacak. 

Eston Şehir Koru Ödeme

Metrekare birim fiyatının minimum 5 bin 500 liradan başladığı Eston Şehir Koru projesinde bahçeli evlerin fiyatı 900 bin TL ile 1.500 TL arasında değişiyor. Eston Şehir Koru Ödeme planı kapsamında yalnızca yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün. Kişiye özel ödeme imkanının da sağlandığı projede ödenen peşinat sonrası kalan miktar için ödemeler teslime kadar  ertelenebiliyor.

Eston Şehir Koru Nerede?

Eston Şehir KoruBaşakşehir’in Bahçeşehir bölgesinde yükseliyor. Eston Şehir Koru adresi açık olarak Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. 35538 Başakşehir/İstanbul olarak belirtiliyor.  Konum olarak merkezi bir noktada bulunan Eston Şehir Koru projesi 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir lokasyonda yükseliyor. 

Eston Şehir Koru Lokasyon

Fırsat Projeleri